Thermo Swiss ėshtė fabrika mė e re e prodhimit tė polisterolit nė Shqipėri. Si rrjedhojė e rritjes sė saj tė vazhdueshme,
ThermoSwiss kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar...