500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: F.M77; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Kamera sigurie per ambient te brend 6.500 Leke

  Okazion! Shes kamera sigurie Sony + USB 64 GB = 6500 lekė


  Shes kamera sigurie Sony per ambient te brendshem + USB 64 GB Verbatim.
  Kamerat jane te reja ne kuti dhe shume te preferuara si model....
 2. Tirane, shes Hard disk Verbatim 8.000 Leke

  Okazion! Hard Disc (2TB) + USB (64GB) = 8000 leke


  Shes Hard Disc te jashtem, Verbatim origjinal, 2 TB dhe USB Verbatim 64 GB.
  USB 3.0 Superspeed.


  Hard Discu eshte origjinal, i ri, i...
 3. Tirane, shes Mouse Omega 500 Leke

  Okazion! Shes USB - MOUSE WIFI - DVD


  Shes: USB 32GB, Mouse WiFi (Pa kabell), mouse me kabell dhe DVD te reja.
  Te gjitha produktet jane te reja dhe te pahapura.
  Shiten me ēmim shumice duke...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3