500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Dritani010; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Shitet Impulse Sealer 5.000 Leke

  Shitet Impulse Sealer
  Per me shum ifo per perdorimin mund te informoheni me ane te vidiove ne YouTube
  Cmimi: 50mij Lek
  Nr: 0672411000 mund te na kontaktoni dhe ne WhatsApp
 2. Njoftimi: Tirane, shes

  nga Dritani010

  Tirane, shes

  Shitet Impulse Sealer
  Qyeteti: Tirane
  Per me shum ifo per perdorimin mund te informoheni me ane te vidiove ne YouTube
  Cmimi: 50mij Lek
  Nr: 0672411000 mund te na kontaktoni dhe ne WhatsApp
  ...
 3. Njoftimi: Tirane, shes

  nga Dritani010

  Tirane, shes

  Shitet Impulse Sealer
  Qyeteti: Tirane
  Per me shum ifo per perdorimin mund te informoheni me ane te vidiove ne YouTube
  Cmimi: 50mij Lek
  Nr: 0672411000 mund te na kontaktoni dhe ne WhatsApp
  ...
 4. Njoftimi: Tirane, shes

  nga Dritani010

  Tirane, shes

  Shitet Impulse Sealer
  Qyeteti: Tirane
  Per me shum ifo per perdorimin mund te informoheni me ane te vidiove ne YouTube
  Cmimi: 50mij Lek
  Nr: 0672411000 mund te na kontaktoni dhe ne WhatsApp
  ...
 5. Njoftimi: Tirane, shes

  nga Dritani010

  Tirane, shes

  Shitet Impulse Sealer
  Qyeteti: Tirane
  Per me shum ifo per perdorimin mund te informoheni me ane te vidiove ne YouTube
  Cmimi: 50mij Lek
  Nr: 0672411000 mund te na kontaktoni dhe ne WhatsApp
  ...
 6. Njoftimi: Tirane, shes

  nga Dritani010

  Tirane, shes

  Shes impulse sealer e re
  Nr 0672411000
  Cmimi 100mij leke
 7. Tirane, shes iPad (4th generation) 20.000 Leke.

  Shitet iPad (4th generation) ne gjendje shum te mir. 20.000 Leke
  Ngjyre e Zez
  Kapaciteti 16G
  Shoqerohet me adaptorin origjinal dhe kutin e saj
  Nr: 0672411000 mund te na kontaktoni dhe WhatsApp
  ...
 8. Tirane, shes 2.500 Leke

  Shitet Iphone 5C per pjese per shkak qe eshte i bllokuar, eshte ne gjendje shum te mir
  Cmimi 2500 lek
  Nr tele 0672411000 mund te na kontaktoni edhe ne WhatsApp

  Cel. : 0672411000
 9. Tirane, shes 2.500 Leke

  Shitet Iphone 5S per pjese per shkak qe eshte i bllokuar, eshte ne gjendje shum te mir
  Cmimi 2500 lek
  Nr tele 0672411000 mund te na kontaktoni edhe ne WhatsApp

  Cel. : 0672411000
 10. Tirane, shes 1.500 Leke

  Shiten Aparat fotocasti Polaroid Old per survenir ne ambjentet tuaja mund te jen dhe funksional. :)

  Cmimi : 1500 copa

  Cel : 0672411000 Mund te na kontaktoni ne WhatsApp

  Cel. : 0672411000
 11. Shqiperi, shes 3.000 Leke

  Shitet Iphone 5S per pjese per shkak qe eshte i bllokuar, eshte ne gjendje shum te mir
  Cmimi 30 mije lek
  Nr tele 0672411000 mund te na kontaktoni edhe ne WhatsApp

  Cel. : 0672411000
 12. Tirane, shes 15 Euro

  Shiten Aparat fotocasti Polaroid Old per survenir ne ambjentet tuaja mund te jen dhe funksional. :)

  Cmimi : 15€ copa

  Cel : 0672411000 Mund te na kontaktoni ne WhatsApp

  Cel. : 0672411000
 13. Tirane, shes 15 Euro, Aparat fotocasti Polaroid Old

  Shiten Aparat fotocasti Polaroid Old per survenir ne ambjentet tuaja mund te jen dhe funksional. :)

  Cmimi : 15€ copa

  Cel : 0672411000 Mund te na kontaktoni ne WhatsApp

  Cel. : 0672411000
Trego rezultatin 1 deri 13 nga 13