970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: ENTELA RESULI; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Lista e ofertave - Objekte ne shitje zyre Kati 0, 10 m² 30.000 (ANDON ZAKO CAJUPI)

  Zona/Rruga : ANDON ZAKO CAJUPI

  OKAZION
  SHITET ZYRE NE BLLOK
  E PERSHTATSHME PER AKTIVITET ZYRE NOTERIALE/AVOKATIE
  AGJENCI TURISTIKE, EXCHANGE, PAGESA FATURASH TE NDRYSHME, ETJ

  Cel. :...
 2. Tirane, Shes Aparatura per Sallon Bukurie, SPA, Klinike Mjekesore, Qender Estetike 9.900 Euro

  Shes Aparatura per Sallon Bukurie, SPA, Klinike Mjekesore, Qender Estetike.
  Super Okazion

  Cel. : 0682054461
 3. Tirane, kerkohet ASISTENTE ZYRE/OPERATORE TURISTIKE

  Kerkohet Operatore Turistike me eksperience.
  Te kete njohuri te gjuhes angleze dhe te jete e afte te krijoje paketa turistike.
  Trajtim dhe kushte ideale pune.
  Paga me se e kenaqshme.

  Cel. :...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3