Shitet Panorameks 2D/2D+ Carestream (Kodak)

Aparati ėshtė nė gjendje shumė tė mirė si nga ana vizuale dhe nga ajo funksionale.
Ka edhe opsionin 2D+ qė shėrben si mini 3D (7 prerje, slice tė njė...