kėrko:

Type: Posts; User: Elsjon Goleci; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, shes pajisje mjekesore Puls Oksimeter Origjinal 3.000 Leke

  Shitet puls oksimeter marka " Zaccurate Pro 500 dl" i cili mat me saktesine me te madhe nivelin e oksigjenit ne gjak teper i nevojshem per personat me COVID apo probleme te tjera shendetsore....
 2. Durres, kerkohet kamarier

  Bar kafe piceri Erdogan, Shkozet kėrkon tė punėsojė kamarier.
  Kushte tė mira pune dhe paga e kėnaqshme !
  Tė interesuarit tė kontaktojnė nė numrin e tel.

  Cel. : 0692040666
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2