970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: TONE; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes mobilje masazhi 20.000 Leke

  Shiten 3 krevate masazhi dru (ngjyre kafe e erret)
  me dyshek + 2 jastek (koke + kembe).
  cmimi total eshte 20,000 lek te rinj.

  per kontakt cel. 0696260957

  Cel. : 0696260957
 2. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 68 m² 800 Euro/m2 (Bedri Karapici)

  Zona/Rruga : Bedri Karapici

  Shitet apartament ne pallat te ri, kati 2 banim, 1+1+1 ballkon, sip.68 m2, 800 euro/m2.
  Orientimi jug-perendim, hipoteka del ne shtator, ne kompleksin MGB perballe...
 3. Tirane, jap me qera garsonier, Sip.40 m2, Kati 2, 23.000 Leke. Rruga "Panorama", prane hipotekes

  Jepet me qera apartament garsonier, ne rrugen "Panorama", prane hipotekes. Pallat i ri, Kati 2 banim, me ashensor. Orientimi Jug. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. I perbere nga...
 4. Tirane, shes karroce chicco 8,000 lek te rinj.

  Shitet karroce Chicco ne Tirane, 6.8 kg. E pershtashme per tu perdorur per te porsalindur deri ne 3 vjec. Ne gjendje shume te mire, e lehte per tu perdorur dhe manovruar. Me aksesoret e vet, cante e...
 5. Tirane, shes Shes karroce verore 4000 leke te rinj 4.000 Leke

  Shitet karroce verore BabiesRus ne Tirane. E pershtashme per tu perdorur per femije mbi 1 vjec. Ne gjendje shume te mire, e lehte per tu perdorur dhe nuk ze shume vend ne bagazh. 4,000 lek te reja....
 6. Fier, shes sobe Shes sob me gas 3000 lek te rinj 3.000 Leke

  Shes: Sobe e perdorur per ngrohje me Gaz, bashke me Bomblen 15 KG. Ne qytetin e Fierit.
  Ne gjendje shume te mire. Me 2 opsione ngrohjeje: Nje Fitil, Dy Fitila. Cel. 0696260957

  Cel. : 0696260957
 7. Tirane, jap me qera pajisje mjekesore, kepuce per thyerje kembe 3.000 Leke

  Jepet me qera kepuce per thyerje kembe nr.36-39.
  E perdorshme ne vend te allcise, per te pasur mundesi levizshmerie edhe pa paterice.

  Cel. : 0696260957
 8. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 68 m² 23.000 Leke (Bedri Karapici)

  Zona/Rruga : Bedri Karapici

  Jap me qera apartament 1+1, rruga Bedri Karapici, perballe spitalit Amerikan 3. Pallat i ri i sapo perfunduar. Kati i 2 banim, orientim jug-perendim. Me parket, i...
 9. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 74 m² 22.000 leke (Rruga Llambi Bonata, Kombinat)

  Zona/Rruga : Rruga Llambi Bonata, Kombinat

  Jepet me qera, apartament kati 3, i ndare ne 2+1+ aneks+ballkon. Pjeserisht i mobiluar.
  Me adrese ne Kombinat, rruga LLambi Bonata, ne qender te...
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9