kėrko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 60 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj City-tour Turqi 5 Ditė Plazh nė Malin e Zi 129 € 129 Euro

  5 Ditė Plazh nė Malin e Zi 129 €Posted On Posted OnMay 22, 2021By Admin
  BUDVA – KOTORR – ULQIN 5 DITĖ €129
  ULQIN – PLOCE – SHEN STEFAN – FLORIDA BEACH – HAWAI BEACH – VALDANOS
  Nisje datė : 2, 6,...
 2. Shqiperi, ofroj Pakete ne bregdet

  DHĖRMI- DRIMADHĖ – JALĖ 5 DITĖ €159DHERMI , VLORE , DRYMADES ,JALE , GJIPE , GRAME , KARABURUN .

  ► 21-25 , 28 Qershor - 2 Korrik , €159
  ► 5-9, 12-16 Korrik , €169
  ► 19-23, 26-30 Korrik , 2-6,...
 3. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi GJIPE 3.900 Leke

  KAMPING NĖ GJIPE – 2 DITĖ 3900 LEKĖGJIPE, SHPELLA E PELLUMBAVE, LLOGARA  ►12-13, 19-20, 26-27 Qershor
  ► 3-4, 10-11, 17-18, 24-25, 31 Korrik-1 Gusht

  PROGRAMI:

  ►Dita I: Tiranė – Llogara...
 4. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi 5.900 Leke

  VERMOSH – TAMARĖ – LĖPUSHĖ – PLAVĖ – GUCI 2 DITĖ 5900 LEKĖLEPUSHE - TAMARE - VERMOSH - PLAVE - GUCI - VUTHAJ

  ► 29-30 Maj
  ► 5-6, 12-13, 19-20, 26-27 ,30 Qershor - 1 Korrik
  ► 3-4, 7-8 , 10-11,...
 5. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 399 Euro

  Oferta SPECIALE per nisje 12 & 15 Jun
  2 femije falas
  Xafira Deluxe 399 eur
  Aria Resort 399 eur
  Grand Ring 399 Eur
  Perre La mer 399 eur
  Mc Arancia 399 eur

  Ne cmim perfshihet:
 6. Tirane, ofroj 1.125 Euro

  https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2/1/16/1f60d.pnghttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2/1/16/1f60d.pnghttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.pnghttp...
 7. Tirane, ofroj Mal i zi 139 Euro

  BUDVA – KOTORR – ULQIN 5 DITĖ €139ULQIN – PLOCE – SHEN STEFAN – FLORIDA BEACH – HAWAI BEACH – VALDANOS

  ► 21-25 , 28 Qershor - 2 Korrik , HOTEL MONTE WIENA 3 * €139 / Hotel Laguna 4* €149
  ► 5-9,...
 8. Tirane, ofroj konsulence Visa #Turistike, #Familjare, #Biznesi,#STUDENT

  Sole Travel & Tours,

  ju ofron konsulence dhe asistence per aplikime per viza si me poshte:

  Visa #Turistike, #Familjare, #Biznesi,#Punesimi, #Studimi etj.. ne ambasadat e meposhtme:
  Nese...
 9. Tirane, ofroj Turqi 79 Euro

  STAMBOLL- 4 DITĖ €79STAMBOLL

  , 17-20 , 24-27 Qershor
  1-4 , 8-11 , 15-18 , 22-25 , 29 Korrik - 1 Gusht

  5-8 , 12-15 , 19-22 , 26-29 Gusht
  2-5 , 9-12 , 16-19 , 23-26 , 30 Shtator - 3 Tetor
  ...
 10. Tirane, ofroj City-tour Turqi 79 Euro

  STAMBOLL- 4 DITĖ €79STAMBOLL


  ► , 17-20 , 24-27 Qershor
  ► 1-4 , 8-11 , 15-18 , 22-25 , 29 Korrik - 1 Gusht
  ► 5-8 , 12-15 , 19-22 , 26-29 Gusht
  ► 2-5 , 9-12 , 16-19 , 23-26 , 30 Shtator -...
 11. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet 79 Euro

  ​https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.pngDHĖRMI – DRIMADHĖ – LLOGARA 3 DITĖ €69
  DHĖRMI, DRIMADHĖ, LLOGARA, VLORĖ
  ► 18-20, 25-27 Qershor , €79
  ► 2-4, 9-11 Korrik , €89
  ►...
 12. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi 49 Euro

  PLAZH NE VLORE – HIMARE €49LLOGARA - HIMARE - VLORE

  ► 5-6, 12-13, 19-20, 26-27 Qershor

  Hotel Bologna 4* (Ne qender te Vlores)

  PROGRAMI:►Dita e pare:
  ►Nisja nga Tirana nė orėn 06:30 ...
 13. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi 39 Euro

  PLAZH NE SARANDE 2 DITĖ €39SARANDĖ, KSAMIL ,GJIROKASTĖR

  ► 5-6 , 12-13, 19-20, 26-27 Qershor

  ► €39 Hotel Vola 3* ( 7 Minuta ne kembe larg qendres, 2 minuta larg plazhit )
  ► €39 Hotel...
 14. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi 129 Euro

  SARANDĖ – KSAMIL 5 DITĖ €129SARANDE , KSAMIL , KROREZ , PORTO PALERMO , GJIROKASTER ,

  ► 21-25 , 28 Qershor - 2 Korrik , €129 Hotel Vola 3* , €129 Hotel Sunrays 3* , €149 Hotel Mediterrane 4* ,
  ...
 15. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi 39 Euro

  PRISHTINĖ – PEJĖ- UJĖVARA E DRINIT 2 DITĖ €39PRISHTINĖ, PEJĖ, RUGOVĖ, UJĖVARA E DRINIT TĖ BARDHĖ, SHPELLA E RADACIT

  ► 5-6, 12-13, 19-20, 26-27 Qershor.

  HOTEL KARAGAQ 3* €39 (Peje)
  HOTEL...
 16. Tirane, oferte #Bileta #autobuzi per ne #Bullgarine me #Bileta #autobuzi per ne #Bullgarine me pashaporta shqipetar 50 Euro

  #Bileta #autobuzi per ne #Bullgarine me pashaporta shqipetare, udhetime 3 here ne jave. Bileta autobuzi Sofie,
  Bileta autobuzi #Tirane #Sofie #Tirane
  Nisje te merkuren, te enjte dhe te djelen...
 17. Tirane, ofroj City-tour Fundjavë nė Korçë - Voskopojë 2 dite

  Fundjavë nė Korçë - Voskopojë 2 ditë 4500 lekë https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png
  Data e udhetimit: 29-30 Maj

  ⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi...
 18. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi SARANDĖ – KSAMIL – KRORĖZ – GJIROKASTĖR 99 Euro

  SARANDĖ – KSAMIL – KRORĖZ – GJIROKASTĖR – SYRI I KALTĖR Tel:0696153704/042230668
  Nisje datė : 8 Qershor – Ēmimi 99 €/p
  Nisje datė : 12 Qershor – Ēmimi 120 €/p
  Nisje datė : 16, 20, 24, 28 Qershor –...
 19. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi

  Hotel IBEROSTAR BUDVA ​ Pushime All Inclusive QERSHOR - KORRIK - GUSHT
  4 Qershor - 24 Qershor 75€ / Person
  25 Qershor - 10 Korrik 95€ / Person
  11 Korrik - 26 Gusht 109€ / Person
  Tė...
 20. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni Liqeni Matka - Shkup - Ohėr 2 ditė €39 39 Euro

  PRISHTINĖ SHKUP MATKA
  Datat e Nisjes: 5 , 12 , 19 , 26 Qershor

  Hotel Super 8 – 49€ (Mengjes Darke)
  Hotel Hilton 5 * Pishina , SPA – 59€ (Mengjes Darke)

  ⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani,...
 21. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi 99 Euro

  Sarandė Ksamil 5 Ditė 99 €


  SARANDĖ – KSAMIL – KRORĖZ – GJIROKASTĖR – SYRI I KALTĖR

  Nisje datė : 31 Maj, 4 , 8 Qershor – Ēmimi 99 €/p
  Nisje datė : 12 Qershor – Ēmimi 120 €/p
  Nisje datė :...
 22. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi 196 Euro

  Pushime All Inclusive ne Iberostar Bijela Park 4*
  Iberostar Bijela Park 4* ( I hapur ne 28 Maj 2021)
  All Inclusive 6 Qershor – 26 Qershor
  4 Netė / 5 Dite ➤ 196€
  5 Netė / 6 Dite ➤ 245€
  6...
 23. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Egjypt 440 Euro

  😍#Hurghada,nisje 19 Korrik 6 nete cifti nga 879 Euro.Tel:0696153704/042340668
  Le Pacha Resort 4*
  Marlin inn Resort 4 * nga 880 Euro
  Caves Beach Resort nga 920 Euro
  Mercure Hurghada nga 1015 Euro...
 24. Tirane, ofroj City-tour LEPUSHE – VUTHAJ 6.500 Leke

  LEPUSHE – VUTHAJ — Eko Katun Rosi (vila druri) — 2 Dite (1 Nate) All Inclusive file:///C:/Users/SOLE_T~1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif Nisje 29 Maj / 5, 12, 19, 26 Qershor...
 25. Tirane, ofroj City-tour 99 Euro

  Sarandė – Ksamil 3 Ditė 99 €
  Plazh nė Sarandė, Ksamil, Lundrim me Yacht nė Krorėz e KakomeNisje datė : 4, 11, 18, 25 Qershor – 3 Ditė 99 €/p
  PROGRAMI :
  DITA E PARĖ:
  Tiranė...
 26. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi 5.900 Leke

  THETH — 2 Ditė (1 Natė) All Inclusive Nisje 8, 15, 22, 29 Maj — vila Pashko


  VIZITOJME
  Piken panoramike “Qaf Thore”
  Kanioni i malesorit
  fshati Nderlyse
  Vaskat e Nderlyses
  Syri i Kalter...
 27. Tirane, ofroj Cruises/Krocier Shqiperi 1.900 Leke

  Guidat, skane fund kete vere! Beje zgjedhjen tende, dhe eja mere pjese ne te!


  UJĖVARA E PESHTURĖS-KANIONI I NIVICĖS 1 DITĖ 1900 LEKĖUJĖVARA E PESHTURĖS-KANIONI I NIVICĖS-UJESJELLESI I ALI...
 28. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Guidat, skane fund kete vere! Beje zgjedhjen tuaj 1.800 Leke

  Guidat, skane fund kete vere! Beje zgjedhjen tende, dhe eja mere pjese ne te!

  LUMI I SHALĖS – 1 DITĖ 1800 LEKĖ
  LUMI I SHALES , LIQENI KOMANIT  ► 15,16 , 22, 23, 29, 30 Maj
  ► 5, 6, 12,...
 29. Tirane, ofroj aplikime per VIZA NE AMBASADEN ANGLEZE, GJERMANE, KANADEZE, POLAKE, IRLANDEZE, AMERIKANE ETJ..

  Sole Travel & Tours,

  ju ofron konsulence dhe asistence per aplikime per viza si me poshte:

  Visa #Turistike, #Familjare, #Biznesi,#Punesimi, #Studimi etj.. ne ambasadat e meposhtme:
  Nese...
 30. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi PLAZH NĖ CANJ, BUDVA – Hotel MONTENEGRO

  PLAZH NĖ CANJ, BUDVA – Hotel MONTENEGRO 4, Canj — 3 Ditė (2 Netė) All Inclusive ​ Nisje 25 Qershor / 2, 9, 16, 23, 30 Korrik / 6, 13, 20, 27 Gusht 79 Euro

  PLAZH NĖ #CANJ, #BUDVA – #Hotel...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1800
Faqja 1 nga 60 1 2 3 4