500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Bledar11; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, 0684022822 blejme mobilje te perdorura dhoma gjumi guzhina rafte kėnde divane tavolina dyer dritare etj

  Blejme mobije tė pėrdorme dhoma gjumi guzhina rafte kėnde divane tavolina dyer dritare etj cel 0684022822

  Cel. : 0684022822
 2. Tirane, - Bej transport mobiljesh dhe montim ēmont 0684022822

  Bėjmė transport mobiljesh montim dhe ēmontim cel 0684022822
 3. Tirane, - Pastrim mobiljesh ne per shpija 0684022822

  Bėjmė pastrim shpijash mobiljesh cel 0684022822

  Cel. : 0684022822
 4. Tirane, shitet Kamioncine Kia Bongo 3 kia Viti 2009, 10000Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 56000

  Shitet kia k2700 0684022822

  Cel. : 0684022822
 5. Tirane, shitet Kamioncine Kia Bongo 3 kia Viti 2009, 11.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 110

  Shitet kia bongo 3 naftė klm 55000 mijė cel 0684022822

  Cel. : 0684022822
 6. Tirane, shes biciklete per femije BMX Shitet biēikleta cel 0682629303 100 Euro

  Ngjyra.....: e zeze

  Shitet biēikleta bmx cel 0682629303

  Cel. : 0682629303
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6