Jürgen Schreier ėshtė njė gjerman qė ka udhėtuar shpesh nė Shqiperi. Me fotografitė dhe raportet e tij tė udhėtimit nė vendin tonė, ka dhėne njė kontribut tė vlefshėm nė ngritjen e imazhit tė...