500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: search30; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, Shes Receiver MAG250 IPTV OTT Set Top Box I Perdorur 6.000 Leke

  MAG250 I perdorur, por ne gjendje shume te mire si i Ri. Cmimi 60.000 Leke te Vjetera.
  Eshtė njė model kyē nė serinė e njohur MAG, i projektuar pėr nisje tė lehtė nė rrjetet e bazuara nė IP. Set-Top...
 2. Tirane, Shes H96 Max 4GB RAM 32GB Memorie Android Smart TV Box 5.000 Leke

  H96 MAX 4GB RAM 32GB ANDROID TV BOX

  I Ri ne Kuti nga Fabrika, me i miri ne treg.

  H96 MAX Android TV BOX i mundėsuar nga RK3318 64bit CPU Quad-core ėshtė Android Tv Box mė i mirė nė pėrpunimin e...
 3. Tirane, Shes Smartphone Doogee X95 2GB RAM 16GB Memorie 9.500 Leke

  I Ri ne Kuti nga Fabrika, Ngjyre e Zeze
  Ekran 6.52 inch. Tre kamera kryesore 13MP + 2MP + 2MP dhe kamera selfie 5MP. Bateri e fuqishme 4,350 mAh. Performance e larte ne te luajturit lojra te...
 4. Tirane, Shes Tapet ngjyre Vishnje-Bezhe 230X150 5.000 Leke

  Shes tapet ngjyre Vishnje-Bezhe ne gjendje te mire, permasat 230x150.
  50.000 leke te vjetera.
  Per me shume shifni foton.

  Faleminderit


  Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com
 5. Tirane, Shes Kapak Mbylles per Tostier Philips HD2395 1.000 Leke

  Ky eshte kapaku mbylles per: Tostier Philips HD2395/00
  Nqs eshte thyer mund ta zevendoseni me kete.
  Per me shume shifni fotot e tostieres dhe te kapakut, eshte pjesa e siperme qe demtohet...
 6. Tirane, Shes Tavoline Ngrenie me 6 Karrige 32.000 Leke

  Shes: Tavoline Ngrenie me 6 Karrige, Ngjyre e Bardhe me te Zeze.
  Shume pak e perdorur, pothuajse si e re.
  Permasat 130x80.
  Cmimi 320.000 Leke te Vjetera.


  Emaili im eshte:...
 7. Tirane, Shes Motorr Saci Stab HH-100 Origjinal Italian 10.000 Leke

  Shitet Motorr Saci: Stab HH-100 Origjinal Italian. Marka numur nje ne bote.
  Hekur 100%, jo me pjese plastike.
  I perdorur por ne gjendje shume te mire, punon ne rregull 100%.


  Riparoj Aparate...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7