970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: !Arber; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. OKAZION! Sonde per puse uji dhe pilota

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e verdhe
  Kamjo......: manual

  Shitet sonde per puse uji dhe pilota e markes “MAIT”,
  bige me gjatesi 7m, tre shtanga me gjatesi 3m,
  tre kova me diameter 40, 60,...
 2. Durres, shes makine Mercedes-Benz 203 Kompresor 200 Viti 2003, 4.100 Euro

  Karburanti: Hibrid
  Ngjyra.....: blu
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 25000

  Okazion Shitet Mercedes Benz 203 viti 2003, Kompresor 200, impianti i gazit i fabrikes, sedilje...
 3. Durres, shes Traktor Terex Toselli Viti 1980, 6.300 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: jeshile
  Fuqia KW..: 44
  KM..........: 28000

  Shitet traktor me zinxhire e markes TOSELLI me fuqi 44 kuaj, gjeresi 115 cm, korrnize mbrojtese ne rast rrezimi. Me te...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3