WebCall Alesio-Alesio RoiData HP

kėrko:

Type: Posts; User: Ervin96; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 105 m² 40.000 Leke (Rexhep Shala)

  Zona/Rruga : Rexhep Shala

  Jap apartament pėr qira nė Yzberisht, afėr KMY, mbrapa Big Market. Ndodhet nė katin e 8 tė banimit, nė njė pallati tė ri, me ashensor.

  Apartamenti ka sipėrfaqe 105 m2...
 2. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 105 m² 40.000 Leke (Rexhep Shala)

  Zona/Rruga : Rexhep Shala


  Jepet apartament pėr qira nė Yzberisht, afėr KMY, mbrapa Big Market. Ndodhet nė katin e 8 tė banimit, nė njė pallati tė ri, me ashensor.

  Apartamenti ka sipėrfaqe 105...
 3. Tirane, ofrohet vend pune Shpėrndarės fletushkash

  Kėrkojmė njė person qė tė shpėrndaj fletushka 4 orė tek Universiteti Polikteknik i Tiranės dhe 4 orė tek Fakulteti i Shkencave tė Natyrės.
  Pagesa pėr 8 orė ėshtė 2000 lekė.

  Tė interesuartit tė...
 4. Kėrkoj njė zonjė pėr tė pastruar zyrėn (1 herė nė 2 jave, ish Ekspozita)

  Kėrkoj njė zonjė pėr tė pastruar zyrėn. Zyra ėshtė e hapur 8:30 - 17:00 nga e hėna nė tė premten.
  Tė jetė e shkathėt dhe e komunikueshme.
  Kėrkohet pėr njė herė nė dy javė, 3 orė. Paga pėr 3 orė...
 5. Tirane, shes ventilator 3.500 Leke

  Shes freskuse Fuego OUIF45-3-1, pothuajse tė papėrdorur.
  Paisja nuk kanė asnjė difekt apo gėvishje, ėshtė si e re.


  Tė interesuarit mund tė mė kontaktojnė nė numrin: 0693766733
 6. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 105 m² 85.000 Euro (Rruga Rexhep Shala)

  Zona/Rruga : Rruga Rexhep Shala

  Shitet apartament 2+1 tek rruga Yzberisht, rruga "Rexhep Shala" Tiranė.

  Apartamenti ndodhet nė katin e 8 tė banimit, nė njė pallati tė ri, me ashensor.
  ...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6