krko:

Type: Posts; User: "INFOEXPRESS"; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 31 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 98 m 82.000 Euro (Mihal Grameno)

  Zona/Rruga : Mihal Grameno

  Shitet apartament 2+1 te Mihal Grameno .
  Ndodhet ne katin e katert , pallat egzistues 5 katesh .
  Me dokumenta te rregullta pronesie , eshte e rivleresuar .
  Me...
 2. Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe Kati 1, 734 m 5.000 Euro (Rolling Hills)

  Zona/Rruga : Rolling Hills

  Jepet vil me qira tek Rolling Hills.
  Rolling Hills Luxury Residences sht komuniteti m elitar i vilave n Shqipri dhe ndr m t mirt si standard ndrtimi. I...
 3. Tirane, jap me qera hotel Kati 1, 4.000 Euro

  Jepet hotel me qera, ne nje nga zonat me te qeta te tiranes ne bulevardin zhan dark
  Hoteli eshte tre kate:
  Kati pare recepsion, kuzhin gatimi, salle ngrenie per mengjes, tualet, lavanderi dhe 2...
 4. Tirane, shes 2+1+BLK Kati 9 98 m 135.000 Euro

  Shitet apartament 2+1+2 Luksoz , rruga Teodor Keko
  Total i Dhomave 3
  Nr. i Dhomave t Gjumit 2
  Nr. i Banjove 2
  Siprfaqja Totale (m2) 97.40
  Siprfaqe Neto (m) 83
  Viti i Ndrtimit 2021
  Ndodhet...
 5. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 800 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Jepet me qera ambjent per biznes ,Yzberisht .
  Ne rruge kryesore ,dy menyra per hyrje ,nga dera kryesore ne rruge me fasade xhami, dhe nga hyrja e pallatit
  Kati i 1...
 6. Tirane, shes dyqan Kati 0, 40 m 110.000 Euro

  Shitet dyqan ndodhet prane kryqezimit te vasil shantos.
  Ndodhet ne nje pallat te ri prane rruges kryesore
  Ka nje siperfaqe prej 40,6m2 dhe lartesi prej 5 m duke ju ofruar dhe mundesine e...
 7. Tirane, shes dyqan Kati 0, 160 m 30.000 Euro

  Shitet Biznesi i nje dyqani ne nje nder rruget me kryesore te Tiranes , ku jane te perqendruar te gjithe bizneset elitare .
  Ka 15 m2 fasad xhami , me pamje nga rruga kryesore .
  Me siperfaqe 160 m2...
 8. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 110 m 1.200 Euro/m2 (Mine Peza)

  Zona/Rruga : Mine Peza

  Shitet apartament 2+1 te Prokuroria e Pergjithshme, ne rrugen Mine Peza.
  Me siperfaqe totale 123, 94m2 eshte siperfaqe e brendshme , 29 m2 verande .
  Ka orjentim...
 9. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 11, 110 m 600 Euro (Sheshi Willson)

  Zona/Rruga : Sheshi Willson

  Jepet me qera apartament 2+1 prane sheshit Wilson .
  Siperfaqja eshte 110 m2 dhe eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e madhe, 1 tualet I madh,...
 10. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 3, 95 m 35.000 Leke (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  -Jepet me qera apartament 2+1,te Don Bosko .
  Me siperfaqe 92 m2, kati 3, pallat i ri me ashensor.
  Eshte i organizuar ne kuzhin , dhome ndenje ,ngrenie 2 dhoma gjumi , 2...
 11. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 132 m 3.000 Euro/m2 (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  Dyqan ne shitje te ,Bulevardi Gjergj Fishta .
  Prane Stacionit te fundit i Tiranes se re .
  Me siperfaqe totale 132 m2 , me 5 meter lartesi, me fasad xhami ...
 12. Tirane, shes shtepi 2 Katshe 180 m 80.000 Euro/m2 (Shkoze)

  Zona/Rruga : Shkoze

  Shitet shtepi privat dy kateshe ,ne Shkoze .
  Me siperfaqe totale 180.6 m2 , kati i pare 77.3 m2 , kati i dyte 103.3 m2 me dokumenta te rregullta pronesie .
  Katet jan te...
 13. Tirane, shes dyqan Kati 0, 50 m 3.000 Euro/m2 (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  Shitet Dyqan ,Bulevardi Gjergj Fishta .
  Te Stacioni i fundit i Tiranes se re .
  Me siperfaqe totale 50 m2 , me 5 meter lartesi, me fasad xhami .
  Eshte e...
 14. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 40 m 3.000 Euro/m2 (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  Shitet Dyqan ,Bulevardi Gjergj Fishta .
  Te Stacioni i fundit i Tiranes se re .
  Me siperfaqe totale 40 m2 , me 5 meter lartesi, me fasad xhami . Eshte e...
 15. Tirane, shes truall 1.550 m 275 Euro/m2 (Viat Gjermane)

  Zona/Rruga : Viat Gjermane

  Shitet truall Te vilat Gjermane .
  Eshte e pershtatshme per qender residenciale dhe per vila .Ndodhet ne nje zone te qete, me gjelberim .
  Ka nje siperfaqe totale 1550...
 16. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 8, 250 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Jepet me qera apartament 1+1, ne Don Bosko mbrapa Vizion Plus.


  Ndodhet ne katin e 8-te banim pallat i ri me ashensor, pallat 12 katesh.
  Organizuar ne dhome gjumi,...
 17. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 95 m 1.500 Euro/m2 (Bardhyl)

  Zona/Rruga : Bardhyl

  Shitet ambjent biznesi ne rrugen Bardhyl, prane brrylit.
  Ka nje siperfaqe totale 95 m2 .
  Eshte me shkalle te brendeshme, dhe me ashensor .
  Me dokumenta te rregullta,me...
 18. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 95 m 400 Euro (Bardhyl)

  Zona/Rruga : Bardhyl

  Jepet me qera ambjent biznesi ne rrugen Bardhyl, prane brrylit.
  Ka nje siperfaqe totale 95 m2 .
  Eshte me shkalle te brendeshme, dhe me ashensor .
  Me dokumenta te...
 19. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 95 m 400 Euro (vllazen huta)

  Zona/Rruga : vllazen huta

  Jepet me qera ambjent me 3 dhoma ndodhet te rruga vllazen huta.
  Ndodhet ne katin e pare.
  Ka nje siperfaqe prej 95 m2. TRR-0419-1890
  Eshte me shume e pershtateshme...
 20. Tirane, shes truall 440 m 250 Euro/m2 (Irfan Tarasha)

  Zona/Rruga : Irfan Tarasha

  Shitet truall ne rrugen Vellezrit Kondi , perballe vilave Gjermane.
  Ka nje siperfaqe prej 440 m2 , me certifkat te rregullt pronesie .
  Ndodhet ne nje nder zonat me...
 21. Tirane, shes apartament 3+1 Kati 4, 117 m 100.000 Euro (21 dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 dhjetori

  Shitet apartament 3+1 , te 21 dhjetori prane Inxhinieris se ndertimit .
  Ndodhet ne pallat egzistues , me tulla silikate .
  Ne katin e katert , ne pallat pes katesh .
  Me...
 22. Tirane, shes dyqan Kati 0, 55 m 175.000 Euro (Rruga Fortuzi)

  Zona/Rruga : Rruga Fortuzi

  Shitet Dyqan prane Ministrise se Drejtesise .
  Me siperfaqe 55m2 .
  Me dy ndarje , dhe dy tualete .
  Ndodhet ne katin e pare , buze rruges kryesore .
  Eshte i...
 23. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 4, 75 m 400 Euro (bllok)

  Zona/Rruga : bllok

  Apartament 2+1, prane Fakultetit te Drejtesise.
  Eshte mobiluar per qeradhenie,
  Siperfaqje Neto 75 M2
  Kati i 4(pa ashensor)
  Cmimi 400 euro/ne muaj


  Cel. : 0692062443
 24. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 1.200 Euro

  Ofrohet Ambjent biznesi me qera ,prane Shkolles Petronini
  Eshte pershtatshem per zyra,i organizuar ne 5 ambjente (dhoma),
  3 tualete,2 ballkone.
  I pajisur me sistem Chiller ,
  Ndodhet ne katin e...
 25. Tirane, jap me qera Vile Dublex Kati 2, 330 m 800 Euro (21 dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 dhjetori

  Jepen me qera dy katet e nje vile te 21 dhjetori
  Ka nje Siperfaqje 220M2 ,110M2 per cdo kat eshte ne form duplexi.
  Organizimi dhe arredimi eshte perfekt,
  ku kati i dyte...
 26. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 79 m 100.000 Euro (Hoxha Tahsim)

  Zona/Rruga : Hoxha Tahsim

  Shitet apartament 2+1 rrugen Hoxha Tahsim, prane sheshit Avni Rustemi.
  me siperfaqe 79.9 m2 me certifikate pronesie.
  Ndodhet ne katin e 4 banim, i treti mbi dyqane nje...
 27. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 54 m 40.000 Leke (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Jepet me qera dupleks (ambjent biznesi ) te rruga e Kavajes .
  Ndodhet Prane spitalit amerikan 3 , ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri i ndertuar se fundimi .
  Ka...
 28. Tirane, shes dyqan Kati 1, 43 m 4.500 Euro/m2 (Rruga Bardhyl)

  Zona/Rruga : Rruga Bardhyl

  Shitet dyqan ndodhet ne rrugen Bardhyl!!
  Ka nje siperfaqe prej 43 m2
  Ndodhet buze rruge kryesore , me fasade xhami
  Eshte i pershtateshme per cdo aktivitet...
 29. Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 29 m 500 Euro (Rruga Bardhyl)

  Zona/Rruga : Rruga Bardhyl

  Jepet me qera dyqan ndodhet ne rrugen Bardhyl
  Buze rruges kryesore, me nje lokacion shume te mire.
  Ka nje siperfaqe prej 29.7 m2
  Eshte i pajisur me certifikate
  Ne...
 30. Tirane, shes dyqan Kati 1, 29 m 500 Euro (Rruga Bardhyl)

  Zona/Rruga : Rruga Bardhyl

  Shitet dyqan ndodhet ne rrugen bardhyl,buze rruge kryesore.
  Ka nje siperfaqe prej 29.7 m2
  Eshte i pajisur me certifikate
  Aktualisht eshte i dhene me qera me vlere...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 920
Faqja 1 nga 31 1 2 3 4