500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Stela D; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Pajisje palestre per ushtrime barku 10.000 Leke

  Pajisje per ushtrime barku.
  Kontakto ne Whatsapp

  Cel. : +355672158335
 2. Tirane, shes Orbitrack per palester 20.000 Leke

  Shesh Orbitrack per stervitje ne shtepi. Ne gjendje shume te mire.
  Kontakto ne Whatsapp per me shume info.

  Cel. : +355672158335
 3. Tirane, shes Canon 450D 350 Euro

  Shes Kamera Canon 450D me 3 lente te madhesive te ndryshme. Canon 18-55, Canon 90-300 dhe Tamron 50-250
  Gjithashtu 3 filtra per lenten Tamron dhe kutine e aparatit se bashku me CD.
  Kontakto ne...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3