WebCall Alesio-Alesio RoiData HP

kėrko:

Type: Posts; User: Shtėpia botuese Bota Shqiptare; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrohet vend pune Ekonomiste

  Shtėpia botuese “Bota Shqiptare”, me njė pėrvojė 25 vjeēare nė fushėn e botimeve dhe shtypshkrimeve kėrkon ekonomiste:


  - Tė ketė mbaruar fakultetin ekonomik, preferohet dega financė,
  - Tė ketė...
 2. Tirane, kerkohet Ekonomiste

  https://www.njoftime.com/images/biznesi/Bota-Shqiptare-cover950.jpg

  Shtėpia botuese Bota Shqiptare me njė pėrvojė 25-vjeēare nė fushėn e botimeve dhe shtypshkrimeve
  kėrkon ekonomiste:
  ...
 3. Tirane, kerkohet Ekonomiste

  https://www.njoftime.com/images/biznesi/Bota-Shqiptare-cover950.jpg

  Shtėpia botuese Bota Shqiptare me njė pėrvojė 25-vjeēare nė fushėn e botimeve dhe shtypshkrimeve
  kėrkon ekonomiste:
  ...
 4. Tirane, ofrohet vend pune Ekonomiste

  Shtėpia botuese “Bota Shqiptare”, me njė pėrvojė 25 vjeēare nė fushėn e botimeve dhe shtypshkrimeve kėrkon ekonomiste:

  - Tė ketė mbaruar Fakultetin Ekonomik, preferohet Dega Financė,
  - Tė ketė...
 5. Tirane, ofrohet vend pune ekonomist

  Shtėpia botuese “Bota Shqiptare”, me njė pėrvojė 25 vjeēare nė fushėn e botimeve dhe shtypshkrimeve kėrkon ekonomiste:

  - Tė ketė mbaruar Fakultetin Ekonomik, preferohet Dega Financė,
  - Tė ketė...
 6. Tirane, ofrohet vend pune Ekonomiste

  Shtėpia botuese “Bota Shqiptare”, me njė pėrvojė 25 vjeēare nė fushėn e botimeve dhe shtypshkrimeve kėrkon ekonomiste: - Tė ketė mbaruar Fakultetin Ekonomik, preferohet Dega Financė,
  - Tė ketė...
 7. Tirane, kerkohet Agjent shitjesh

  Kėrkohet agjent shitjesh / shpėrndarės

  Tė jetė i komunikueshėm dhe bashkėpunues.
  Tė furnizojė libraritė, kancelaritė etj. me libra.
  Ndjekja dhe komunikimi i vazhdueshėm me klientėt duke...
 8. Tirane, ofrohet vend pune Agjent shitjesh

  Kėrkohet agjent shitjesh / shpėrndarės

  Tė jetė i komunikueshėm dhe bashkėpunues.
  Tė furnizojė libraritė, kancelaritė etj. me libra.
  Ndjekja dhe komunikimi i vazhdueshėm me klientėt duke...
 9. Tirane, ofrohet vend pune Agjent Shitje - shpėrndarės

  Kėrkohet agjent shitjesh / shpėrndarės

  Tė jetė i komunikueshėm dhe bashkėpunues.
  Tė furnizojė libraritė, kancelaritė etj. me libra.
  Ndjekja dhe komunikimi i vazhdueshėm me klientėt duke...
 10. Libraria "Bota Shqiptare" nė TEG kėrkon shitėse

  Libraria "Bota Shqiptare" nė TEG kėrkon shitėse.

  Orari:
  9.00 - 15.00 turni i parė
  15.00 - 21.00 turni i dytė
  Njė ditė pushim
  Paga e kėnaqshme.

  Cel. 0697569778
 11. Tirane, ofrohet vend pune Agjent Shitje - shpėrndarės

  Kėrkohet agjent shitjesh / shpėrndarės

  Tė jetė i komunikueshėm dhe bashkėpunues.
  Ndjekja dhe komunikimi i vazhdueshėm me klientėt duke plotėsuar nevojat e tyre.
  Gjetja e klientėve tė rinj.
  Tė...
 12. Tirane, ofrohet vend pune Ekonomiste

  Shtėpia botuese Bota Shqiptare kėrkon tė punėsojė ekonomiste:

  Tė ketė mbaruar Fakultetin Ekonomik, Dega Financė-Kontabilitet

  Tė ketė minimum 5 vjet eksperiencė.
  Tė zotėrojė mirė programin...
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 12