500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: tosifcb; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Elbasan, oferte esspresso 300 euro

  Ulje e re!!
  shitet espreso FAEMA PRESIDENT E98
  shitet per arsye mbyllje aktiviteti.ne gjendje pune perfekte.
  cmimi 300 euro bashke me mullirin per bluarjen e kafes kokerr !!

  Cel. : 0684027958
 2. Pogradec, shes frigorifer akullore 70 mije

  edhe nje ulje tjeter per frigoriferin e akullores!
  SHitet frigorifer per akullore ..
  ne gjendje pune shume te mire! me 4 vasketa! i pershtatshem per bare etj.
  shitet per arsye mosperdorimi !
  ULET...
 3. Pogradec, shes video projektor 25 euro

  shes me shume ulje cmimi video projektor,per arsye mosperdorimi por ne gjendje perfekte.aparati ka ardhur nga amerika. TOSHIBA JAPONEZ e shijon ne ekran gjigand!! per arsye emigrimi nuk po...
 4. Pogradec, shes esspresso 40.000 Leke

  shitet ESSPRESO CAFFE "FAEMA PRESIDENT E98" ,,bashke me MULLIRIN per bluajtjen e kafese ! ekspresi eshte 2 grupsh. ne gjendje pune te rregullt
  cmimi 40 mije leke !!! i pershtatshem per bar...
 5. Pogradec, ofroj frigorifer 80 mije

  "ULJA E FUNDIT"shes frigorifer per akullore ..
  ne gjendje pune shume te mire! me 4 vasketa! i pershtatshem per BARE,DYQANE ,,,etj.
  shitet per arsye mosperdorimi !

  Cel. : 0684027958
 6. Pogradec, shes makineri akulloreje 800 Leke

  shitet kjo makine perpunuese dhe prodhuse per akullore,bashke me manualin e vet,
  eshte e re dhe e paperdorur fare .!!! cmimi me lire se kurre.vetem 8000 lek te vjetra.shitet per arsye mosperdorimi....
 7. Pogradec, shes fshese me korent fshese me korent edhe larje 2.000 Leke

  shitet fshese me korent per pastrimin perfekt te shtepise suaj!
  vecoria e kesaj fshese eshte pastrimi me thithjen e plehrave por njekohesisht pastron e dhe me uje!ne pak sekonda nxehet uji pastaj...
 8. Pogradec, shes modul conax 50 Euro

  SHITET "MODUL CONAX CI&CI PLUS i digitalb"
  me lire se kaq.....cmimi 50 EURO bashke me karten smart. i vlefshem per abonime satelitore si edhe ate tokesore!!te krijon pavaresine nga aparatet e...
 9. Pogradec, shes frigorifer akullore 900 Euro

  shes frigorifer per akullore ..
  ne gjendje pune shume te mire! me 4 vasketa! i pershtatshem per bare etj.
  shitet per arsye mosperdorimi !

  Cel. : 0684027958
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9