970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Hotel_Baron; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Hotel "Baron", Ofroj vend pune PASTRUESE - Rruga Elbasanit Sauk - Me Turne!

  Hotel "Baron" kerkojme te punesojme nje person ne pozicionin Sanitare ne Sauk

  Puna konsiston ne pastimin e dhomave te hotelit dhe te ambienteve te sherbimit Barit, Restorantit, Guzhines.

  Orari...
 2. Hotel Baron ofron vend pune (Recepsionist/e - Kamarier/e) Rruga Elbasanit (Sauk)

  ​Hotel Baron kerkon nje punonjes ne profilin e (Recepsionist/e - Kamarierit/res)

  Personi duhet te jete korrekt dhe i pergjegjshem per punen qe do marre persiper.

  Kerkohet te zoteroj mire gjuhen...
 3. Tirane, oferte Karrike Tavolina Druri ne shitje Leke

  Nxjerrim ne shitje 150 Karrike dhe 30 Tavolina Druri te perdorura per evente.

  Jane ne gjendje shume te mire

  Cmimi per Karrike 1000 Lek
  Cmimi per Tavoline 2500 Lek


  Te interesuarit te...
 4. Tirane, kerkohet KOPSHTARE per Oborrin e Hotelit

  Hotel Baron kerkon te punesoje nje Kopshtar per Oborrin e Hotelit
  per mbarvajtjen e gjelberimit dhe pastrimin e oborreve.

  Te interesuarti te kontaktojne ne numrin 0682080818

  Paga mujore: ...
 5. Tirane, ofroj vend pune Roje/Recepsionist Turn i 3 Sauk

  Hotel Restorant Baron

  Pershendetje,
  Stafi yne kerkon te punesoje, nje Person Mashkull ne rrolin e Recepcionistit si dhe Rojes se nates, personi duhet te kete eksperience pune
  Turni i Trete...
 6. Hotel Baron,Tirane ofron vend pune Kameriere & Recepsioniste

  ​​Hotel Restorant Baron

  Pershendetje!

  Stafi yne kerkon te punesoje, nje Person Femer!

  Personi duhet te kete eksperience pune me te huaj, pasi komunikimi kryhet ne shumicen e rasteve ne...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6