kėrko:

Type: Posts; User: F&J Tech Store; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Teknik IT/Design

  F&J Technology kerkon te punesoje nje Teknik IT me njohuri te mira ne Design dhe Marketingun Online. Kandidatet duhet te jene diplomuar ne nje dege te Informatikes dhe duhet te kene eksperienca te...
 2. Tirane, ofroj vend pune Ekonomist me eksperience Pune

  F&J Tech Store kerkon te punesoje 1 Ekonomist me eksperience pune.
  Kandidatja duhet te kete eksperience pune me Prokurorimet Publike.
  Ambientet tek 21-Dhjetori, Kandidatet te jene te diplomuar ne...
 3. Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste me eksperience

  F&J Tech Store kerkon te punesoje 1 Ekonomiste me eksperience pune.
  Kandidatja duhet te kete eksperience pune me Prokurorimet Publike.
  Ambientet tek 21-Dhjetori, Kandidatet te jene te diplomuar ne...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3