500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Century21Oksford; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 7 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Komuna e parisit, jepet me qira apartament 1+1!

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  KOMUNA E PARISIT, JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1!

  To Rent

  500 € /month

  (Cmimi i pa diskutueshem)
 2. Japim me qira partament 2+1+ post parkim mbi komunen e parisit!

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  JAPIM ME QIRA PARTAMENT 2+1+ POST PARKIM MBI KOMUNEN E PARISIT!

  To Rent

  800 € /month

  Property ID : ENT62609
 3. Prane Kopshtit Botanik Japim Me Qira Apartament 3+1+2+ Post Parkimi!

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Prane Kopshtit Botanik Japim Me Qira Apartament 3+1+2+ Post Parkimi!

  To Rent

  600 € /month

  Property ID : bot62606
 4. Apartament 2+1 me verande per qira tek liqeni i thate !

  Zona/Rruga : LIQENI I THATE

  APARTAMENT 2+1 ME VERANDE PER QIRA TEK LIQENI I THATE !


  To Rent

  650 € /month
 5. Jepet apartament me qira te pazari i ri!

  Zona/Rruga : PAZARI I RI


  JEPET APARTAMENT ME QIRA TE PAZARI I RI!


  To Rent

  550 € /month
 6. Shitet 1+1+studio ne zonen e ish nenshiraku!

  Zona/Rruga : Ish Nisharaku, 21 Dhjetori


  SHITET 1+1+STUDIO NE ZONEN E ISH NENSHIRAKU!


  Per Shitje

  69,000 €
 7. Shesim apartament 2+1 ne Yzberisht, Pasticeri NELA 6

  Zona/Rruga : NELA 6


  SHESIM APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT!


  For Sale

  83,500 €
 8. Apartament 2+1+verande per qira tek liqeni i thate!

  Zona/Rruga : LIQENI I THATE


  APARTAMENT 2+1+VERANDE PER QIRA TEK LIQENI I THATE!
  To Rent
 9. Shitet Apartament 3+1+2, Tek Brryli!

  Zona/Rruga : Materniteit i ri


  Shitet Apartament 3+1+2, Tek Brryli!

  For Sale

  130,000 €

  Property ID : OKS58025
 10. ! Tek rruga e kavajes, vile 3-katshe per shitje!

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes, Tirane

  🔥SUPER VILE PER SHITJE🔥
  📍Rruga e Kavajes,Tirane
  ✅Mundesi ideale per investim fale pozicionit ne te cilin ndodhet✨

  📌Informacion mbi pronen:
  Tek Rruga e...
 11. Jepet me qira apartament 2+1 ne bllok !

  Zona/Rruga : Bllok


  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK !


  To Rent

  700 € /month
 12. Shitet apartament 3+1 i arreduar ne qender!

  Zona/Rruga : 9 Kateshet


  SHITET APARTAMENT 3+1 I ARREDUAR NE QENDER!

  Property ID : OKS#58714


  Cmimi: 348000 €
 13. Apartament 1+1+parking per qira tek foleja e gjelber!

  Zona/Rruga : ZOGU I ZI

  APARTAMENT 1+1+PARKING PER QIRA TEK FOLEJA E GJELBER.
  To Rent

  700 € /month
 14. Tirane, shitet apartament 1+1+BLK Kati 1, 78 m² 95.000 Euro (DON BOSKO)

  Zona/Rruga : DON BOSKO

  RRUGA DON BOSKO, SHITET APARTAMENT 2+1!


  For Sale95,000 €Property ID : everest#62466

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Don Bosko.
  Apartament me nje siperfaqe 78m2,...
 15. ! Tirane, jepet me qera apartament 3+1+BLK Kati 5, 240 m² 1.250 euro / muaji (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  🏡Jepet me qira, apartament luksoz 3+1, i ndodhur ne Myslym Shyr🏡

  📐Apartamenti ka siperfaqe totale 240m2. Siperfaqja e bollshme krijon mundesine e shume dhomave dhe...
 16. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 7, 113 m² 143.000 Euro (Dafinave 2)

  Zona/Rruga : Dafinave 2

  Shesim apartament 2+1 me siperfaqe totale 113 m2 ,ku 15m2 jane verande. Ndodhet ne katin e 7 ne nje pallat te ri te mire administruar me ashensor ne zonen e Ish Fushes se...
 17. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 130 m² 500 Euro (Rruga Tirane-Elbasan)

  Zona/Rruga : Rruga Tirane-Elbasan

  APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE BUZE RRUGES KRYESORE!
  Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje ndertese te re te mireadministruar.
  Ka nje siperfaqe totale prej...
 18. Shitet Apartament 2+1 Tek Oxhaku!

  Zona/Rruga : OXHAKU

  Shitet Apartament 2+1 Tek Oxhaku!

  For Sale
  62,000 €
  Property ID : everest#62254

  Shitet Apartament 2+1 prane Oxhakut!
  Apartament ndodhet nė katin e 5-tė , tė njė...
 19. Jepet aprtament 2+1 me qera tek Tregu Elektrik!

  Zona/Rruga : Tregu Elektrik

  Jepet aprtament 2+1 me qera tek Tregu Elektrik!


  To Rent

  400 € /month
  Property ID : bond#62193
 20. Apartament 3+1 per qera ne Bllok!

  Zona/Rruga : Bllok

  Apartament 3+1 per qera ne Bllok!


  To Rent

  500 € /month

  Property ID : ENT#62227
 21. Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 10, 63 m² 400 Euro (21 DHJETORI/Magnet)

  Zona/Rruga : 21 DHJETORI/Magnet

  Apartment 1+1 per qira tek 21 Dhjetori!
  To Rent400 € /month

  Property ID : IRG#62198

  Jepet me qira apartament 1+1 tek Kompleksi Magnet!
  Eshte i organizuar...
 22. Apartament 2+1+2 tek ali demi!

  Zona/Rruga : Ali Demi

  APARTAMENT 2+1+2 TEK ALI DEMI!
  To Rent

  400 € /month
 23. Tirane, shitet dyqan Kati 2, 93 m² 170.000 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Shitet ambjent comercial te Kodra Diellit pran fondacionit Eleonora. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me hyrje te vecuar.

  Siperfaqe 93 m2 , open space me...
 24. Tirane, shitet Penthouse 2+1+A+BLK Kati 7, 213 m² 147.000 Euro (rruga e dibres)

  Zona/Rruga : rruga e dibres

  Shitet Penthouse pran QSUT. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik,...
 25. Tirane, jepet me qera apartament 1+1+A Kati 2, 86 m² 550 Euro (Liqeni i Tiranes)

  Zona/Rruga : Liqeni i Tiranes

  Jepet me qera 1+1 me pamje nga parku i liqenit Tiranes. Objekti ndodhet ne katin e 2 teknik dhe ka nje siperfaqe prej 86m2.
  Perbehet nga:
  nje sallon dhe ambientin e...
 26. Tirane, shitet apartament Kati 3, 60 m² 82.460 Euro (Casa Italia)

  Zona/Rruga : Casa Italia

  Objekti 60m2 ne shitje prane zones se Casa Italia.
  Ai ofron mundesi parkimi.
  Zona ne te cilen ndodhet objekti ofron facilitete si market, bar restorant.
  Apartamenti...
 27. Tirane, jepet me qera apartament 1+1 Kati 4, 330 Euro (Casa Italia)

  Zona/Rruga : Casa Italia

  Jepet me qira apartament te CASA ITALIA. Ofron kushte shume te mira , ka ashensor dhe mundesi parkimi.
  Ofrojm disa opsione te ngjashme me cmime t ndryshme .
  Per nje...
 28. Jepet me qira apartament 1 + 1 tek shkolla e kuqe!

  Zona/Rruga : SHKOLLA E KUQE

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 1 + 1 TEK SHKOLLA E KUQE!


  To Rent

  400 € /month
 29. Shitet apartament 2+1+2 tek rruga Dritan Hoxha!

  Zona/Rruga : Rruga Dritan Hoxha

  Shitet apartament 2+1+2 tek rruga Dritan Hoxha!


  For Sale

  210,000 €
 30. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 106 m² 500 Euro (21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Objekti ndodhet ne katin e 7, te nje pallati te ri, me ashensor.
  Apartamenti ka nje planimetri te rregullt. Ai ka orientim jug perendim, gje e cila mundeson qe te kete...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 198
Faqja 1 nga 7 1 2 3 4