500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 41 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj City-tour Austri VJESHTĖ NĖ VJENĖ nisja 6 Tetor 429 Euro 429 Euro

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Fluturimi Direkt Tiranė - Vjenė. Nisja mė 07.10 - Mbrritje nė Vjenė mė 08.55. Transfertė pėr nė Hotel. Sistemimi nė Hotel. Pasdite shėtitje e lirė. Fjetje nė Hotel....
 2. Tirane, ofroj Cruises/Krocier Greqi 749 Euro

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 02.00 dhe udhėtimi me autobus pėr nė Selanik. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Imbarkimi nė Kroēieren Celestyal, nė Selanik. Drekė dhe Darkė nė...
 3. Tirane, ofroj City-tour France PARIS DHE MYNIH 399 Euro

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Nisja nė orėn 01:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė Zi. Do tė bėhet njė...
 4. Tirane, ofroj City-tour Hungari VJESHTĖ NĖ BUDAPEST 299 Euro

  VJESHTĖ NĖ BUDAPEST


  NISJA 20 TETOR CMIMI 299 EURO

  NISJA 27 NETOR 339 EURO
  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Fluturimi Direkt Tiranė - Budapest. Nisja mė 17:50 - Mbrritje nė Budapest mė 19:15....
 5. Tirane, ofroj City-tour Rumani VJESHTĖ NĖ BUKURESHT VJESHTĖ NĖ BUKURESHT 159 Euro

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė. Nisja nga Tirana me autobuz nė drejtim tė Maqedonisė. Gjatė rrugės, pushime per kafe. Mbrritja nė Shkup dhe pushim per dreke. Nisja nga Shkupi nė drejtim te Bullgarisė....
 6. Tirane, ofroj City-tour Itali NAPOLI, SORRENTO, SALERNO 299 Euro

  NAPOLI, SORRENTO, SALERNO

  Nisja: 20-10-2022

  Nisja: 27-10-2022

  DETAJET E TURIT
 7. Tirane, ofroj City-tour Kroaci VJESHTĖ NĖ BREGDETIN DALMAT 139 Euro

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Nisja nė oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė Zi. Gjatė rrugės bėhet...
 8. Tirane, ofroj City-tour Turqi UDHĖTIM NĖ STAMBOLL ME AIR ALBANIA / 259 Euro

  UDHĖTIM NĖ STAMBOLL ME AIR ALBANIA / cmimi 259 euro


  DETAJET E TURIT

  KUJDES:Mengjesi i dites se pare nuk eshte i perfshire. Nese dikush do te konsumoj mengjesin, kosto per person eshte 7 euro....
 9. Tirane, ofroj City-tour Turqi FESTAT E NĖNTORIT NĖ STAMBOLL 299 Euro

  DETAJET E TURIT
  KUJDES: Dhomat do merrem mbas ores 12:00. Nese dikush deshiron qe dhomen ta marr sapo te mberrijne, atehere do i duhet te paguaj pagese extra per early check in.

  Dita e Parė: ...
 10. Tirane, ofroj City-tour Turqi STAMBOLL SELANIK SOFJE 149 Euro

  stamboll, selanik, sofje 149 euro


  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 5.00 dhe udhėtimi me autobuz nėpėrmjet Kapshticės pėr nė Selanik. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės....
 11. Tirane, ofroj City-tour Turqi UDHĖTIM NĖ STAMBOLL ME PEGASUS 259 Euro

  UDHĖTIM NĖ STAMBOLL ME PEGASUS

  DETAJET E TURITKUJDES:
  Mengjesi i dites se pare nuk eshte i perfshire. Nese dikush do te konsumoj mengjesin, kosto per person eshte 7 euro.
  Dhomat do merrem mbas...
 12. Tirane, ofroj bilete avioni 2-D Bullgari TIRANE-SOFIE-TIRANE bileta autobuzi 80Euro

  Linja e rregullt me autobus TIRANE-SOFIE-TIRANE. 2 here ne jave

  Tirane Sofie cdo te merkure dhe te diele ne oren 12 00 nga Tirana.  Sofie-Tirane cdo te enjt edhe te hene ne oren 15.00nga...
 13. Tirane, ofroj TIRANE-SOFIE-TIRANE.2 here ne jave. ME AUTOBUZ

  Linja e rregullt me autobus TIRANE-SOFIE-TIRANE.

  Tirane Sofie cdo te te merkure dhe te te djele ora 12:00

  dhe kthim Sofie-Tirane te hene dhe te enjte ora 16:00

  BILETA AUTOBUZI PER NE...
 14. Tirane, ofroj City-tour Turqi Vjeshte ne STAMBOLL

  Vjeshte ne STAMBOLL

  ➤ Nisje 22, Shtator — 4 Dite (3 Nete) — Cmimi 109€
  ➤ Nisje 13, 20, Tetor — 4 Dite (3 Nete) — Cmimi 109€

  ​ Akomodimi ne hotel Golden Way 4 Yje
  Lundrim me traget ne Bosfor...
 15. Tirane, ofroj City-tour Austri VJESHTE NE VIENE 349 Euro

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Fluturimi Direkt Tiranė - Vjenė. Nisja mė 07.10 - Mbrritje nė Vjenė mė 08.55. Transfertė pėr nė Hotel. Sistemimi nė Hotel. Pasdite shėtitje e lirė. Fjetje nė Hotel....
 16. Tirane, ofroj City-tour Itali RIMINI, VERONA, VENECIE 439 Euro

  DETAJET E TURIT

  Dita e Parė: Nisja nga Tirana me avion pėr nė Venecie. Nisja mė 07.25. Mbrritja nė Venecie mė 09.10. Transfertė nga Aeroporti nė Hotel pranė Venecies. Sistemimi dhe Fjetje nė...
 17. Tirane, ofroj City-tour Hungari UDHETIM NE BUDAPEST 22 SHTATOR 299 Euro

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Fluturimi Direkt Tiranė - Budapest. Nisja mė 17:50 - Mbrritje nė Budapest mė 19:15. Transfertė pėr nė Budapest. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.
  Dita e Dytė: Mėngjesi nė...
 18. Tirane, ofroj City-tour Itali NAPOLI SORRENTO 299 Euro

  NAPOLI, SORRENTO, SALERNO

  DETAJET E TURIT

  Dita e Parė: Fluturimi nga Tirana pėr nė Bari. Nisja nė orėn 16.00. Mbrritja nė Bari nė orėn 17.15. Transferta pėr nė Salerno. Udhėtimi zgjat rreth 3...
 19. Tirane, ofroj City-tour Kroaci VJESHTĖ NĖ BREGDETIN DALMAT nisja 22 sht 139 Euro

  VJESHTĖ NĖ BREGDETIN DALMAT

  DETAJET E TURIT


  Dita e Parė: Nisja nė oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres...
 20. Tirane, ofroj City-tour Gjermani Bileta autobuzi #Shqipëri - #Gjermani . 90 Euro

  Bileta autobuzi #Shqipëri - #Gjermanihttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t16/1/16/1f1e9_1f1ea.png .#Shqiperi ...
 21. Tirane, ofroj Bileta autobuzi #Shqipëri - #Gjermani🇩 90 Euro

  Bileta autobuzi #Shqipëri - #Gjermani​ .#Shqiperi
  Tel:0696153704/042230668
  Bileta #autobuzi Shqiperi #Itali Shqiperi
  Bileta #autobuzi Shqiperi #Turqi Shqiperi
  Bileta #autobuzi Shqiperi Bullgari...
 22. Njoftimi: ofert

  nga Sole Travel & Tours

  ofert

  BREGDETI DALMAT — PARKU KRKA –– 3 Ditė (2 Netė) Nisje 30 Shtator


  VIZITOJME
  Parku KRKA
  Split
  Zadar
  Vodice
  Trogir
  Shibenik
 23. Tirane, ofroj City-tour Bosnje MEDJUGORE - UJEVARAT E KRAVICES - MOSTAR

  VIZITOJME
  Mostar
  Medjugore
  Ujevarat e Kravices

  .

  NISJET JANE NE DATAT SI ME POSHTE

  Nisje 10 Shtator — 2 Dite (1 Nate) — Cmimi 65€
 24. Tirane, ofroj City-tour France DISNEYLAND – PARIS — 4 Dite (3 Nete) ➡ N 439 Euro

  VIZITOJME
  PARIS
  Disneyland Paris
  .
  KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME
  Nisje 1 Tetor — 4 Ditė (3 Netė) — Cmimi 439€
  Nisje 8 Tetor — 4 Ditė (3 Netė) — Cmimi 439€
  Nisje 15 Tetor —...
 25. Tirane, ofroj City-tour France PARIS – Chateau de CHANTILLY — 4 Dite (3 399 Euro

  PARIS – Chateau de CHANTILLY — 4 Dite (3 Nete) Nisje 24 Shtator / 15 Tetor


  VIZITOJME
  PARIS
  Disneyland Paris


  KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME
  Nisje 24 Shtator — 4 Ditė...
 26. Tirane, ofroj City-tour Itali TURI I MADH I ITALISE — 5 Dite (4 Nete)➡

  VIZITOJME
  ROME
  PIZA
  FIRENZE
  BOLOGNA
  Enzo Ferrari muzeum, MODENA
  PADOVA
  VENECIA
  MESTRE
  VERONA
 27. Tirane, ofroj City-tour Austri VJESHTE NE VIENE 329 Euro

  VJESHTE NE VIENE 8 SHTATOR

  CMIMI 329 EURO


  DETAJET E TURIT


  Dita e Parė: Fluturimi Direkt Tiranė - Vjenė. Nisja mė 15:55 - Mbrritje nė Vjenė mė 17:40. Transfertė pėr nė Hotel. Sistemimi nė...
 28. Tirane, ofroj City-tour Itali PALERMO DHE CATANIA, SIĒILI 299 Euro

  PALERMO DHE CATANIA, SIĒILI


  NISJA 14 SHATOR CMIMI 299 EURO
  DETAJET E TURIT


  Dita e Parė: Nisja me traget nga Durrėsi nė orėn 22.00. Lundrimi pėr nė Bari.Dita e Dytė: Mbrritja nė Bari nė...
 29. Tirane, ofroj City-tour Norvegji 4 Dite ne Oslo 399 € 399 Euro

  4 Dite ne Oslo 399 €


  Nisje date 16 Shtator 399 €
  Dita e Parė:
  Fluturimi direkt Tiranė – Oslo Torp Sandefjord. Nisja nga Tirana nė orėn 17.15 Mbrritja nė Aeroportin Oslo Torp Sandefjord nė orėn...
 30. Tirane, ofroj City-tour France Paris dhe Disneyland 4 Ditė 499 € 499 Euro

  Nisje date 10 Shtator 499 €
  Dita e Parė:
  Udhėtimi me avion direkt Tiranė – Paris. Nisja nė orėn 19:00 . Mbrritja nė Paris nė 22:00. Transferimi pėr nė Hotel. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.
  Dita e...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1216
Faqja 1 nga 41 1 2 3 4