970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Igli Hasanaj; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 8 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 100 m² 800 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  QIRA, APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI, KOMUNEN E PARISIT!Prona ndodhet ne katin e peste te nje objekti te ri ne Komunen e Parisit.
  Eshte e mobiluar totalisht dhe...
 2. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 9, 184 m² 500 Euro (Yzberisht, Tirane)

  Zona/Rruga : Yzberisht, Tirane

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+VERAND NE YZBERISHT!Apartamenti ndodhet nė zonėn e Yzberishtit.

  Informacion mbi apartamentin:
  • Ndėrtim I ri
  • Kati I 9
  •...
 3. Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 70 m² 800 Euro (Arlis Square 21 Tirana, Albania)

  Zona/Rruga : Arlis Square 21 Tirana, Albania

  APARTAMENT LUKSOZ 1+1 TEK SQUARE 21!APARTAMENT LUKSOZ 1+1 TEK SQUARE 21!

  Jepet Apartamenti me qira 1+1 tek Square 21,Rruga e Kavajes!

  Organizimi:...
 4. Tirane, shitet apartament 1+1+BLK Kati 1, 66 m² 108.000 Euro (Shkolla E Kuqe, Pazari i Ri Tirana, Albania)

  Zona/Rruga : Shkolla E Kuqe, Pazari i Ri Tirana, Albania

  SHITJE, APARTAMENT 1+1 TEK SHKOLLA E KUQE‼️Apartamenti ndodhet ne zonen e shkolles "E Kuqe" edhe 5 minuta nga Pazari i Ri.

  Informacion...
 5. Tirane, jepet me qera apartament duplex 3+1+A+BLK Kati 8, 245 m² 850 Euro (prane Globe, Rruga Stavri Themeli)

  Zona/Rruga : prane Globe, Rruga Stavri Themeli

  DUPLEX PER QIRA PRANE GLOBE, TIPOLOGJI 3+2+2!Duplex-i ėshtė pozicionuar prane Globe ne rrugen Stavri Themeli.

  Kati i pare organizohet: salloni i...
 6. Tirane, jepet me qera apartament 3+1+BLK Kati 1, 98 m² 700 Euro (Kompleksi Magnet, 21 Dhjetori Tirana, Albania)

  Zona/Rruga : Kompleksi Magnet, 21 Dhjetori Tirana, Albania

  Jepet me qira apartament 3+1 Kompleksi Magnet!Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Magnet.

  Informacion mbi Apartamentin:
  • Ndėrtim i ri...
 7. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 5, 90 m² 72.000 Euro (Oxhaku, Tirane)

  Zona/Rruga : Oxhaku, Tirane

  Shesim, Apartament 2+1 tek Oxhaku!Informacion mbi Apartamentin:
  •Ndėrtim egzistues
  •pa Ashensor
  •Kati 5 i fundit
  •Sipėrfaqe neto 90 M2

  Organizimi:
  •Korridor...
 8. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 4, 103 m² 180.000 Euro (Prane Vizion Plusit Tirana, Albania)

  Zona/Rruga : Prane Vizion Plusit Tirana, Albania

  SHESIM APARTAMENT 2+1 LUKSOZ NE DON BOSKO!!Ne zonen e Don Boskos, prane Vizion Plusit shesim apartament 2+1.
  Apartamenti ndodhet ne katin e...
 9. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 155 m² 1.000 Euro (Kopshti Botanik)

  Zona/Rruga : Kopshti Botanik

  Qira, Luxury Apartament 2+1+2 & Garazh, Kopshti Botanik ,Tirane!!Apartamenti ndodhet ne zonen e Kopshtit Botanik.

  Informacion mbi apartamentin:
  •Ndertim i ri...
 10. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 1, 91 m² 105.000 Euro (Kodra Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra Diellit

  Shesim, Apartament 2+1 ,Kodra e Diellit ,Tirane!Shitet ,Apartament 2+1 ,Kodra e Diellit ,Tirane

  Informacion mbi apartamentin:
  •Ndertim i ri
  •Kati 1 banim (2 teknik)...
 11. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 420 m² 4.200 Euro (Bllok)

  Zona/Rruga : Bllok

  Ambientet ndodhet ne zonen e Bllokut.

  Informacion mbi Ambientin:
  ▪︎ Hapesire Open Space
  ▪︎ Kati 3
  ▪︎ Siperfaqe Bruto: 420M2
  ▪︎ Siperfaqe Neto: 400M2
  ▪︎ Kubature e...
 12. Tirane, jap me qera zyre Kati 3, 420 m² 4.200 Euro (Rruga Ismail Qemali)

  Zona/Rruga : Rruga Ismail Qemali

  Ambientet ndodhet ne zonen e Bllokut.

  Informacion mbi Ambientin:
  ▪︎ Hapesire Open Space
  ▪︎ Kati 3
  ▪︎ Siperfaqe Bruto: 420M2
  ▪︎ Siperfaqe Neto: 400M2
  ▪︎...
 13. Tirane, jepet me qera zyre Kati 3, 420 m² 4.200 Euro (Rruga Ismail Qemali, Ish Bllok, Tirane)

  Zona/Rruga : Rruga Ismail Qemali, Ish Bllok, Tirane

  OKAZION!!! QIRA, AMBIENT BIZNESI, NE BLLOK !!!Ambientet ndodhet ne zonen e Bllokut.

  Informacion mbi Ambientin:
  ▪︎ Hapesire Open Space
  ▪︎...
 14. Tirane, shitet apartament Kati 2, 116 m² 191.000 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Informacion mbi apartamentin:
  •Ndertim i ri
  •Kati 2 banim (3 teknik)
  •Ashensor
  •Siperfaqe 116 m2
  •Hipotek

  Organizimi:
 15. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 88 m² 600 Euro (Kopshti Botanik)

  Zona/Rruga : Kopshti Botanik

  Apartamenti ndodhet nė zonėn e Kopshtit Botanik.

  Informacion mbi Apartamentin:
  •Ndėrtim i Ri
  •me Ashensor
  •Kati 3
  •Sipėrfaqe 88 M2
  •Kubaturė e Rregullt
 16. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 73 m² 700 Euro (Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Apartamenti ndodhet te Liqeni i Thate.

  Informacion mbi apartamentin:
  •Ndėrtim i Ri
  •Kati i 2 banim
  •Sipėrfaqe Neto: 73M2
  •Kubaturė e Rregullt
  •Ndricim Natyral
 17. Tirane, jap me qera hotel Kati 5, 1.960 m² 5.000 Euro (Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Hoteli ndodhet nė Liqenin e Thatė, Tiranė.

  Informacion mbi Hotelin:
  * Godinė 4 Kate
  * Akses me Rrugėt Kryesore
  * Sipėrfaqe Totale: 1960 M2
  * Sipėrfaqe Ndėrtim:...
 18. Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 8, 65 m² 400 Euro (Rruga Hysen Gjura, prane UET)

  Zona/Rruga : Rruga Hysen Gjura, prane UET

  Jepet me qera apartament 1+1 prane Universitetit Europian te Tiranes, Porcelan!Apartamenti ndodhet ne zonen e Porcelanit, prane Univesitetit Europian te...
 19. Tirane, shitet apartament 1+1+BLK Kati 5, 65 m² 95.000 Euro (Instituti i Higjenes, Rruga Elbasanit)

  Zona/Rruga : Instituti i Higjenes, Rruga Elbasanit

  SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE INSTITUTIT TE HIGJENES!Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te Tiranes dhe eshte...
 20. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 75 m² 1.000 Euro (Ish Blloku Tirana)

  Zona/Rruga : Ish Blloku Tirana

  JEPET ME QIRA APARTAMENT MODERN 2+1+2 NE BLLOK !!!-Informacion mbi Apartamentin:
  • Kati i 6
  • Ndėrtim i ri
  • Sipėrfaqja Neto: 75 m2

  Organizimi:
  • Korridor...
 21. Tirane, ofert apartament 2+1+BLK Kati 8, 90 m² 1.000 Euro (Ish Blloku Tirana)

  Zona/Rruga : Ish Blloku Tirana

  Jepet me qira apartament 2+1+2 Blloku!Informacion mbi Apartamentin:
  • Kati i 8
  • Ndėrtim i ri
  • Sipėrfaqja Neto: 90 m2

  Organizimi:
  • Korridor Shpėrndarės
  •...
 22. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 6, 88 m² 150.000 Euro (PRANE KOMPLEKSIT KIKA 2)

  Zona/Rruga : PRANE KOMPLEKSIT KIKA 2

  Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te kerkuara te momentit.

  Eshte i sapo investuar i arreduar ne menyre moderne me pajisje elektroshtepiake teper...
 23. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 93 m² 450 Euro (mbrapa UET-se)

  Zona/Rruga : mbrapa UET-se

  Apartamenti ndodhet mbrapa Ish UET.

  Informacion mbi Apartamentin:
  • Ndėrtim i ri
  • Kati i 3 banim
  • Sipėrfaqja e Apartamentit 91 m2
  • Kubaturė e Rregullt
  • Dritė...
 24. Tirane, jepet me qera Vile 4+1+A+BLK Kati 3, 1.600 m² 1.200 Euro (prane Rruges Arbrit, Tufine Tirana)

  Zona/Rruga : prane Rruges Arbrit, Tufine Tirana

  QIRA, VILĖ 3 KATE , TUFINĖ!Vila ndodhet nė zonėn e Tufinės pranė Rrugės sė Arbrit.

  Informacion mbi Vilėn:
  •Strukturė 3 Kate
  •Sipėrfaqe Truall:...
 25. Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 70 m² 550 Euro (Stadiumi Dinamo, Tirane)

  Zona/Rruga : Stadiumi Dinamo, Tirane

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK STADIUMI DINAMO PERBALLE UJVARES!Apartamenti ndodhet ne katin e 6 , te nje pallati te ri 11 katesh dhe me ashensor....
 26. Tirane, jepet me qera apartament 3+1+BLK Kati 2, 128 m² 450 Euro (Ish Stacioni i Trenit, Tirane)

  Zona/Rruga : Ish Stacioni i Trenit, Tirane

  Apartament 3+1+2 prane Stacionit te Trenit!Jepet me Qira Apartament 3+1+2 prane ish stacionit te trenit.
  Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe gezon...
 27. Tirane, jepet me qera zyre Kati 4, 117 m² 700 Euro (Ish Stacioni i Trenit, Tirane)

  Zona/Rruga : Ish Stacioni i Trenit, Tirane

  JEPET ME QERA AMBJENT PER ZYRA TE ISH-STACIONI TRENIT!JEPET ME QERA AMBJENT PER ZYRA TE ISH-STACIONI TRENIT.

  Ambjenti ndodhet te ish stacioni Trenit,...
 28. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 93 m² 500 Euro (Bulevardi Zogu i Parė, Tirane)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu i Parė, Tirane

  QIRA APARTAMENT 2+1, BLV ZOGU I PARE !!Jepet me qira Apartament 2+1, prane BLV. Zogu i pare.
  Apartamenti me siperfaqje prej 93m² ndodhet ne katin e 3-te...
 29. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 150 m² 1.100 Euro (Park Gate Rruga Elbasanit, Tirana)

  Zona/Rruga : Park Gate Rruga Elbasanit, Tirana

  Qera, Apartament 2+1, Te Park Gate Rruga e Elbasanit!!Jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me...
 30. Tirane, jepet me qera magazine Kati 0, 1.625 m² 4.000 Euro (Koder Mezez,)

  Zona/Rruga : Koder Mezez,

  QIRA KAPANON , NE MEZEZ!!
  Jepet me Qira Objekt industrial ne Mezez afer "Top-Chanell"
  Objekti ka nje siperfaqe toke 1625 m2 dhe eshte e organizuar ne hapsire open -...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 216
Faqja 1 nga 8 1 2 3 4