500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Rikonstruksione shtepiash dhe objektesh; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Shtrim pllakash

  Bej shtrim pllakash neper ambiente te ndryshme,shtepia,zyra,etj per me shume info cel.0699206110

  Cel. : 0699206110
 2. Shtrim pllakash

  Bej shtrim pllakash neper ambiente te ndryshme shtepia,banjo,zyra etj per me shume info cel.0699206110
 3. Hidraulik instalime dhe riparime

  Bej instalime dhe riparime te ndryshme cel.0699206110

  Cel. : 0699206110
 4. Hidraulik instalime dhe riparime te ndryshme

  Bej instalime dhe riparime hidraulike cel.0699206110
 5. Rinovim banjosh

  Bejme rinovime banjosh per info.0699206110

  Cel. : 0699206110
 6. Rińovim banjosh

  Bejme rinovim banjosh per info cel.0699206110

  Cel. : 0699206110
 7. Izolime taracash

  Bej izolime taracash per me shume cel.0699206110

  Cel. : 0699206110
 8. Izolim taracash

  Bej Izolime taracash per me shume cel.0699206110

  Cel. : 0699206110
 9. Saldator

  Bej punime dhe riparime lyerje hekuri cel.0699206110
 10. Saldator

  Bej punime dhe riparime te ndryshme hekuri cel.0699206110
 11. Bojaxhi objektesh

  Bej lyerje objektesh dhe patinime cel.0699206110
 12. Mure suvatime dhe riparime

  Bej mure suvatime dhe riparime cel.0699206110
 13. Bojaxhi objektesh patinime punime gipsi

  Bojaxhi bej lyerje patinime punime gipsi cel.0699206110

  Cel. : 0699206110
Trego rezultatin 1 deri 13 nga 13