500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Fusha_shpk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Shofer Kamioni Pastrimi (ĒAP)

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Shofer Kamioni Pastrimi te jete i pajisur me ĒAP.

  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al,
  ose tė kontaktojnė tek numrat e...
 2. Tirane, ofroj vend pune Shofer Kamioni Pastrimi ( Kamion 3 aks )

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Shofer Kamioni Pastrimi ( Kamion 3 aks ) .

  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al,
  ose tė kontaktojnė tek numrat e telefonit: +355...
 3. Tirane, ofroj vend pune Shofer Autofshese

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Shofer Autofshese.

  Drejtuesi i Kamionit Autofshese duhet tė ketė leje drejtimi tė kategorisė "C" dhe "ĒAP" Ēertifikata e Aftėsisė Profesionale.

  Tė...
 4. Tirane, kerkohet Lavazhier

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Punetor Lavazhi Kamionesh.


  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al,
  ose tė kontaktojnė tek numrat e telefonit: +355 67 2183 555.
  ...
 5. Tirane, ofroj vend pune Ndihmes Bojaxhi/Stuko per automjete.

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Ndihmes Bojaxhi automjetesh, punues stukoje,

  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al,
  ose tė kontaktojnė tek numrat e telefonit:...
 6. Tirane, ofroj vend pune Manovrator

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Manovrator(Ekskavator/Fadrome).

  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al,
  ose tė kontaktojnė tek numrat e telefonit: +355 67 2183 555
 7. Tirane, ofroj vend pune Mekanik/Xhenerik

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Mekanik / Xhenerik per Kamiona.


  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al,
  ose tė kontaktojnė tek numrat e telefonit: +355 67 2183...
 8. Tirane, ofroj vend pune Punetor Ndertimi

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Punetor Ndertimi.


  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al,
  ose tė kontaktojnė tek numrat e telefonit: +355 67 2183 555.


  Cel....
 9. Tirane, ofroj vend pune Punetore

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Punetor Ndertimi.


  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: hr@fusha.al,
  ose tė kontaktojnė tek numrat e telefonit: +355 67 2183 555.


  Cel. :...
 10. Tirane, ofroj vend pune Saldator

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Saldator, pėr shaldime te ndryshme per riparimin e mjeteve.

  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al,
  ose tė kontaktojnė tek numrat...
 11. Tirane, kerkoj vend pune Inxhinier Ndertimi

  Pėrshkrimi

  Fusha sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndertimit nė Shqipėri. Themeluar ne vitin 1994, me nje game te gjere sherbimesh si: Ndertim, Insfrastrukture, Pastrim, Real...
 12. Tirane, kerkojme Punetor Gjelbrimi

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Punetor gjelbrimi dhe mirėmbajtje.

  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al,
  ose tė kontaktojnė tek numrat e telefonit: +355 67 2183...
 13. Tirane, ofroj vend pune Hidromekaniik per sistemet e mjeteve

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Hidromekanik per sistemet hidraulike te mjeteve te ndertimit ( Eskavator, Fadroma, etj) dhe kompatator ( Kamion Pastrimi ).


  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV...
 14. Tirane, ofroj vend pune Shofer Autobot Uji

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Shofer Autobot Uji.

  Te jete i pajisur me kategorine e lejes se drejtimit "C" dhe me "ĒAP" ( Ēertifikata e Aftesise Profesionale).  Tė interesuarit tė...
 15. Tirane, ofroj vend pune Punetor Pastrimi

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Punetor Transporti ne sektorin e Pastrimit. ( Ne kamion dhe ne Kamioncine).


  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al,
  ose tė...
 16. Tirane, ofroj vend pune Mekanik

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Mekanik.

  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al, ose tė kontaktojnė tek numrat e telefonit: +355 67 2183 555.
 17. Tirane, ofroj vend pune Stukator (Bojaxhi)

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Stukator(Bojaxhi).

  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al,
  ose tė kontaktojnė tek numrat e telefonit: +355 67 2183 555
 18. Tirane, ofroj vend pune Punetor per larje fasadash Xhami

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Punetor per larje fasadash Xhami.


  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al,
  ose tė kontaktojnė tek numrat e telefonit: +355 67 2183...
 19. Tirane, ofroj vend pune Saldator

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Saldator.


  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al,
  ose tė kontaktojnė tek numrat e telefonit: +355 67 2183 555.


  Cel. :...
 20. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Ndertimi

  Inxhinier Ndertimi Strukturist
  Inxhinieri i ndertimit Strukturist do te jete pergjegjes pėr menaxhimin e projektit, nė tė gjitha aspektet teknike, financiare, administrative sipas afateve e...
 21. Tirane, ofroj vend pune Manovrator Asfaltoshtruese

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Teknik-Manovrator Asfaltoshtruese.


  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al,
  ose tė kontaktojnė tek numrat e telefonit: +355 67...
 22. Tirane, ofroj vend pune Manovrator Asfaltoshtruese

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Manovrator per mjetin Asfaltoshtruese.

  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al, ose tė kontaktojnė tek numrat e telefonit: +355 67...
 23. Tirane, ofroj vend pune Magazinier

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Magazinier.

  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al, ose tė kontaktojnė tek numrat e telefonit: +355 67 2183 555.

  Cel. : +355 67...
 24. Tirane, ofroj vend pune Punetore Lavazhi

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Punetore Lavazhi.

  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al, ose tė kontaktojnė tek numrat e telefonit: +355 67 2183 555.

  Cel. :...
 25. Tirane, ofroj vend pune Drejtues ASFALTO-SHTRUESE

  Kompania FUSHA shpk kėrkon tė punėsojė Drejtues ASFALTO-SHTRUESE.
  • Tė jetė I pajisur me "DĖSHMI MANOVRATORI"
  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV tek adresa e-mail: info@fusha.al, ose tė kontaktojnė...
Trego rezultatin 1 deri 25 nga 25