500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: jorgaqi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Ofroj KURS ANGLISHT per femijė e te rritur, PREGATITJET per provim IELTS, TOEIC, TOEFL, APTIS Paradite OSE Mbasdite, tek Myslym Shyri (Mulliri Vjeter) 0693113643

  OFROJ KURSET ANGLISHT per femije e te rritur si dhe Fillestare, provimi e IELTS, TOEFL, APTIS, TOEIC

  - PROVIMI APTIS ME 5 SEANCA

  Si edhe per:
  - Fituesit e Llotarise Amerikane.
  - Pergatitje...
 2. Tirane, A JU DUHET PROVIMI ANGLISHT I APTIS SA ME SHPEJT?? Ne e mundesojme me 5 SEANCA 0693113643 tek Myslym Shyri (Mulliri Vjeter)

  ​Tirane: Doni te jepni provimin e APTIS sa me shpejt?? Ne j'ua mundesojme me 5 seanca pregatitje..

  Per me shume kontaktoni ne 0693113643

  ORARE PARADITE OSE MBASDITE SIPAS DESHIRES
  Whats Up:...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2