HP-Neptun-jobs

kėrko:

Type: Posts; User: emi123; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Mbrojtja e gjuhes angleze per punesim, emigrim dhe studim

  Jeta ėshtė e bukur, jeta ėshtė emocionuese.Tė gjithė duam njė jetė mė tė mirė, paga mė tė mėdha. Nėse dėshironi tė pėrparoni dhe tė punoni si i huaj jashtė vendit, nėse doni njė punė mė tė mirė nė...
 2. Okazion Shitet Fiat punto shume ekonomike

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: manual
  KM..........: 197131

  Fiat Punto Evo 1,3 nafte ,manuale,me 197 130km.
  Viti i prodhimit 2010,cope,klime,cd ,aux,usb,ne gjendje te...
 3. Tirane, ofrohet banakier, kamarier

  Punesim ne krociera luksoze!
  Kompania "Elite Marines Academy" ne bashkepunim me krocierat me te njohura nderkombetarisht kerkon punonjes per profesionet e meposhtme:

  -Kamarier ( femra ,meshkuj)...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 4