kėrko:

Type: Posts; User: E2 Partners; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 19 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Analist i Larte per Riskun Financiar

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj I cili operon nė sistemin bankar, aktualisht ėshtė duke rekrutuar kandidate per...
 2. Tirane, ofroj vend pune Analist i Larte per Riskun Financiar

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj I cili operon nė sistemin bankar, aktualisht ėshtė duke rekrutuar kandidate per...
 3. Tirane, ofroj vend pune Shitėse

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Shitėse.  Pėrgjegjėsitė kryesore:

  Tė...
 4. Tirane, ofroj vend pune Specialiste Finance

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar kandidate per pozicionin Specialiste Finance.
  ...
 5. Tirane, ofroj vend pune Tax Specialist

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client, is looking for motivated and passionate candidates in the position Tax Specialist.
  ...
 6. Tirane, ofroj vend pune Tax Specialist

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client, is looking for motivated and passionate candidates in the position Tax Specialist.
  ...
 7. Tirane, ofroj vend pune Human Recourse Manager

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Group, on behalf of its client , is looking for motivated and passionate candidates in the position Human Recourse Manager.
  ...
 8. Tirane, ofroj vend pune Drejtues Kantieri

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Drejtues Kantieri nė Vlorė.

  Detyrat dhe...
 9. Tirane, ofroj vend pune Drejtues Kantieri

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Drejtues Kantieri nė Vlorė.

  Detyrat dhe...
 10. Tirane, ofroj vend pune Human Recourse Manager

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Group, on behalf of its client , is looking for motivated and passionate candidates in the position Human Recourse Manager.
  ...
 11. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Mirembajtje

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Menaxher Mirėmbajtje.


  Pergjegjesite:


  ...
 12. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Mirembajtje

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Menaxher Mirėmbajtje.


  Pergjegjesite:


  ...
 13. Tirane, ofroj vend pune Graphic Designer

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Group,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position Graphic Designer.
  ...
 14. Tirane, ofroj vend pune Reporting & Controlling

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Group, on behalf of its client , is looking for motivated and passionate candidates in the position Finance Controller.
  ...
 15. Tirane, ofroj vend pune Graphic Designer

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  2 Partners Group,on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position Graphic Designer.
  ...
 16. Tirane, ofroj vend pune IT Specialist

  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Specialist IT.

  Pergjegjesite:  Ben mirembajtjen e te gjithe infrastruktures Hardware te sistemit te...
 17. Tirane, ofroj vend pune IT Specialist

  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Specialist IT.

  Pergjegjesite:

  Ben mirembajtjen e te gjithe infrastruktures Hardware te sistemit te IT...
 18. Tirane, ofroj vend pune Reporting & Controlling

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Group, on behalf of its client , is looking for motivated and passionate candidates in the position Finance Controller.
  ...
 19. Tirane, ofroj vend pune Chief Finance Officer

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Group, on behalf of its client , is looking for motivated and passionate candidates in the position: Chief Finance Officer....
 20. Tirane, ofroj vend pune Executive Administrative Officer

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė:

  Punon ngushtė dhe nė mėnyrė efektive me CEO-n pėr ta mbajtur tė informuar rreth problematikave tė hasura...
 21. Tirane, ofroj vend pune Executive Administrative Officer

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė:

  Punon ngushtė dhe nė mėnyrė efektive me CEO-n pėr ta mbajtur tė informuar rreth problematikave tė hasura...
 22. Tirane, ofroj vend pune IQOS SALES EXPERT

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client International Distribution Services is looking for motivated candidates to join an...
 23. Tirane, ofroj vend pune IQOS SALES EXPERT

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client International Distribution Services is looking for motivated candidates to join an...
 24. Tirane, ofroj vend pune Business Unit Manager

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position Business Unit...
 25. Tirane, ofroj vend pune Business Unit Manager

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position Business Unit...
 26. Tirane, ofroj vend pune Chief Finance Officer

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Group, on behalf of its client , is looking for motivated and passionate candidates in the position: Chief Finance Officer....
 27. Tirane, ofroj vend pune Reporting & Controlling

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Group, on behalf of its client , is looking for motivated and passionate candidates in the position Finance Controller.
  ...
 28. Tirane, ofroj vend pune Agjente Shitjesh

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Agjente Shitjesh.

  Pėrgjegjėsitė kryesore:
  ...
 29. Tirane, ofroj vend pune Agjente Shitjesh

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Agjente Shitjesh.

  Pėrgjegjėsitė kryesore:
  ...
 30. Tirane, ofroj vend pune Flight Attendant

  E2 Partners Group Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position Flight Attendant.
  Responsibilties:

  Guide and assist for safety and...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 542
Faqja 1 nga 19 1 2 3 4