970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Panorama58; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Pogradec, jepet me qera dyqan Kati 1, 30 m² 180 Euro (Perball bashkise)

  Zona/Rruga : Perball bashkise

  Jepet me qira dyqan sip 30 m2 ne Pogradec ne zemer te qytetit buze rruges perball bashkise ,i pershtatshem per butik ,zyre avokatie ose noteri ,kancelari ,dhe cdo...
 2. Tirane, - Ofroj license Inxhinieri hidrogjeologjike

  Kam license inxhinieri hidrogjeologjike e vlefshme per punime zbatim per bazamentesh pallatesh, per ura dhe hidrocentrale,kerkime mineralesh uji dhe nafte, ,Kam mbaruar fakultetin Inxhinieri...
 3. Okazion shitet truall ne Pogradec 661m2 perball liqenit vija e pare buze rruges ne Pogradec ( Pojske ) cmimi nga 80 e m2 behet me 50 e/m² ne Pogradec (Pojske buze rruges 10 metra nga liqeni)

  Okazion shitet truall Pogradec (Pojske buze rruges 10 metra nga liqeni) Shitet toke ne Pogradec,(Pojske) pran lapidarit, buze rruge, 10 metra nga liqeni, prane resort Lyhnidas sip. 661 metra me...
 4. Apartament me qira ditore 1+1+BLK Kati 2, cmimi 35 euro/nata (Pogradec perball liqenit ne qender)

  Zona/Rruga : Pogradec perball liqenit ne qender

  Jepet me qera ditore apartament ne qender te qytetit.
  Totalisht i ri i pabanuar me pare mobilim modern ,totalisht i mobiluar.Lavatrice ,Frigorifer...
 5. Jap me qira ne Pogradec Super lokacion 💥Jap apartament me qera ditore ose mujore e qender te Pogradecit 10 metra larg liqenit.

  Jepet me qera apartament n e Pogradec ne qender te qytetit perballe hotel Enkelanes ( Turismit) me pamje nga liqeni.
  I mobilim i ri , nje krevat dopio dhe nje krevat qe hapet ku a me dyshek...
 6. Tirane, shes Karrige antike ,frigorofer ,piktura ,dhe kolltuqe divane

  Shes karrike antike 4 cop 60 euro euro te gjitha numri i kon 0674585749 adresa ne Tirane... Kariket jane ne gjendje te mire ,shes dhe piktura antike dhe kolltuqe ,divane qe behet krevat dopjo ...
 7. Tirane, shes Mobilje antike Italiane,, kredenca, kristaliere, tavolina

  Shes mobile antike te ardhura nga Milano dhe Franca mobiljet jane dru arre,, dhe pjata dhe filxhan porcelani firma limozh /France,, kemi dhe vazo kristal dhe shum suvenire te tjera me 50% ulje,,,,...
 8. Tirane, ofroj Licence Inxhinieri Hidrogjeologjike

  Jap Licence per..drejtus teknik, punime zbatim per bazamente pallatesh, bazamente digash hidrocentrale, kerkime te ujit te pishem, kerkime krom, hekur, nikel nafte,
  Kam mbaruar fakultetin...
 9. Pogradec, nderroj toke 700m2

  Kam toke ne POGRADEC 700 m2 me certifikat pronesie,, toka ndodhet ne pojske pran kompleksit lyhnidas , ose ngjitur me lapidarin, buze rruges perball liqenit,e kembej me ap ne tirane ,ose ne durres ,...
 10. Pogradec, jap apartament me qira ditore Kati 2, 35 Euro (Pogradec perball liqenit ne qender)

  Zona/Rruga : Pogradec perball liqenit ne qender

  Jap me qera apartamen ne qender te Pogradecit perball liqenit .Jepet me qera ditore i mobiluar ne stilin modern,i pabanuar me pare i i paisur me Tv...
 11. Tirane, shes apartament Kati 5, 720 Euro/m2

  Shiten apartamente 1 +1 me sip deri ne 56 m2 dhe apartamente 2+1 me sip deri ne 85 m2 ne Kashar me cmim okazion 720 euro m2 .Tel ;-0674585749 ne Tiranebrapa QTU
 12. Pogradec, shitet dyqan Kati 1, 30 m² 1.700 Euro/m2 (Rruga Fan Noli te pedonalja)

  Zona/Rruga : Rruga Fan Noli te pedonalja

  Shitet ambjent biznesi ne qender te qytetit buz bulevardit kryesor ne vijen e pare perball bashkise dhe pran pedonales te Pogradecit ! Sip 30 m2 me...
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 12