970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: IT-Spark; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes 1.200 Leke

  Switch 8 Port

  Cel. : 0686038773
 2. Tirane, shes Headset Konektore Cat7 500 Leke

  Toolless field termination RJ45/s connector for Cat. 7A, Cat
 3. Tirane, shes Kufje 45 Euro

  Kufje te markes se njohur Grandstream Kualitet dhe cilesi mjaft e lart e zerit
  Porta hyrese me USB
  Kontroll Volumi
  Mikrofon  Cel. : 0696090203
 4. Tirane, shes ushqyes Inverter 940 Euro

  Seria PowerWalker Inverter 5000 PWM ėshtė njė inverter/karikues me shumė funksione, qė kombinon funksionet e inverterit, karikuesit diellor dhe karikuesit tė baterisė pėr tė ofruar mbėshtetje tė...
 5. Tirane, shes pajisje Network WI TECH 9.800 Leke

  Aksespoint Wi tech WI-AP215 11AC Dual band

  •Wi-Tek WI-AP215 is a high power access point, Wi-Fi 5 standard (802.11AC) up to 750 Mbps in dual bands 5GHz and 2.4GHz with PoE support.  Cel. :...
 6. Tirane, shes ushqyes Inverter 40.000 Leke

  INVERTER 1200VA/840W - 40000 Lekė
  INVERTER 1200VA/840W + Bateri 12V50AH - 56000 Lekė
  INVERTER 1200VA/840W + Bateri 12V80AH - 62000 Lekė
  INVERTER 1200VA/840W + Bateri 12V100AH - 71000 Lekė...
 7. Tirane, shes ushqyes Inverter 18.000 Leke

  PowerWalker Inverter SW ėshtė njė zgjidhje e lehtė nė shtėpi pėr ndėrprerje tė gjata tė energjisė. Edhe pse jo i dukshėm, ai ofron funksione tė avancuara, si njė dalje Pure Sine Wave - duke ofruar...
 8. Tirane, shes 25.500 Leke

  Bateri me Gel Per Invertera dhe Solar
  Bateri 12 V 50 Amper - 13000 Lek
  Bateri 12V80 Amper - 18000 Lek
  Bateri 12V 100 Amper - 24000 Lek
  Bateri 12V 150 Amper - 41000 Lek
  Bateri 12V 200 Amper -...
 9. Njoftimi: Tirane, shes DVD

  nga IT-Spark

  Tirane, shes DVD

  Sete Kamera Sigurie
  Per porosi na kontaktoni
 10. Tirane, ofrohet vend pune Teknik Dhe Ndihmes Teknik

  kėrkojmė tė punėsojmė 2 Teknik dhe 4 Ndihmės Teknik.
  Detyrat:
  - shtrim tubash
  - montim kanalinash
  - shtrim kablli
  - qepje patch panelesh
  - instalim ēelėsa/priza

  Pagat:
  - Ndihmės Teknik pa...
 11. Tirane, shes pajisje Network 665 Euro

  Seti perfshin:
  NVR 8 Kanale POE Full HD
  HDD 1 TB
  4 Kamera Domme IR 40 Metra
  100 M kabull Cat6 UTP  Cel. : 0696090203
 12. Tirane, shes pajisje Network 22.000 Leke

  Switch POE 16 Porta
  Porta 16X10 PoE / 100 Mbps (RJ45) + porte lidhėse 2X1000 Mbps + 2X1000 Mbps
  Protokolli PoE i pajtueshėm me IEEE 802.3af dhe IEEE 802.3at mbi Ethernet
  Protokollet IEEE802.3...
 13. Tirane, shes pajisje Network 12.000 Leke

  Switch gigabit me 24 porta Wi-Tek WI-SG124D pėrmban arkitekturė tė shpejtėsisė sė telit jo-bllokues me njė kapacitet ndėrrimi 48 Gbps pėr xhiron maksimale tė tė dhėnave.
  • Switch 24 GE Full Gigabit...
 14. Tirane, shes pajisje Network Planet 5.400 Leke

  PLANET Green Networking Switch- FNSW-1601 ėshtė njė zgjidhje ideale nė pėrputhje me trendin e kursimit tė energjisė nė mbarė botėn. FNSW-1601 ėshtė njė switch i shpejtė Ethernet 10/100 BASE-TX me 16...
 15. Tirane, shes 8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch Metal 2.500 Leke

  8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch Metal

  2 500LEK

  Switch me 8 porta RJ45 i markes Planet metalik
  Sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.
  Shume i lehte ne perdorim...
 16. Tirane, shes Set Kacavida 800 Leke

  Set Kacavida

  800LEK

  Set Kacavida

  Seti perfshin Kacavida
  me Koka te ndrsyhme
  me magnet
 17. Tirane, shes Patch Cable Cat5e STP 20 Metra 1.000 Leke

  Patch Cable Cat5e STP 20 Metra

  1 000LEK

  Patch Cable Cat5e STP 20 Metra
 18. Tirane, shes Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-RM 120 Euro

  Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-RM

  120EUR

  1U rackmount, 5xEthernet, 5xGigabit Ethernet, PoE out on port 10, 600MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4

  Pėr Porosi na kontaktoni nė INBOX ose 0686038773...
 19. Tirane, shes 24-Port Gigabit Ethernet L2+ Smart Managed PoE+ Switch 450 Euro

  24-Port Gigabit Ethernet L2+ Smart Managed PoE+ Switch, 24 x

  450EUR

  Up to 24 PoE+ Ports, Total Budget 240W
  1 Power Supply and 1 Built-in Fan
  Support VLAN, QoS, IGMP Snooping, LACP
  L2+...
 20. Tirane, shes ​PDU me Priza UPS Rack Mount 4.200 Leke

  ​PDU me Priza UPS Rack Mount
  4 200LEK
  IEC320 C13 sockets
  IEC 320 C14 cable plug
  LED for power indications
  set of M6 screws and captive nuts (4 pcs)

  🚛Transport nė gjihe Shqipėrine
  💵 Pagesa...
 21. Tirane, shes Ruter Netis 3 Antena 2.200 Leke

  Ruter Netis 3 Antena

  2 200LEK

  - WF2409E Ruter Wireless me 3-Antena 5dBi
  - Shpejtesi e larte deri ne 300Mbps ideale per shkarkim me te shpejte,thirrje ne internet sidhe transmetimin e videove...
 22. Tirane, shes Telefon IP Cordless 17.500 Leke

  Telefon IP Cordless (Promocion)

  15 500LEK

  17 500LEK
  -Telefon Kordles plus Baze
  - Nje Baze mund te lidhe deri ne 5 telefona Cordless
  - Zona e mbulimit deri ne 350 Metra

  -LCD me ngjyra 1.8...
 23. Tirane, shes Switche 8 Porta HPE Aruba 140 Euro

  Switche 8 Porta HPE Aruba
  140EUR
  8 Port Giga Bit HPE
  OfficeConnect
  1920S 8G Switch #JL380A
  Transport ne te Gjihte Shqiperine i Perfshire
 24. Tirane, shes Set Kamera 2 MP NVR Kit-Set Bullet HD 330 Euro

  Set Kamera 2 MP NVR Kit-Set Bullet HD

  330EUR

  Set Kamera 2 MP NVR Kit-Set Bullet HD
  Rezolucioni 2 MP Full HD
  Support Ultra 265/H.265/H.264
  video formats 4-channel input Plug & Play
  4...
 25. Tirane, shes 360° Panoramic H.265 Fisheye Network Camera 349 Euro

  360° Panoramic H.265 Fisheye Network Camera
  349EUR

  Seti perfshin:
  1 Camera Panoramic Fisheye
  5MP · 360° Panoramic View · 120dB WDR · IP67 · IK10 · 15m IR Distance
  · PoENVR 4 Kanale Rezolucion...
 26. Tirane, shes Set Kamera IP 5 MP 599 Euro

  Set Kamera IP 5 MP

  599EUR
  Seti Perfshin:
  4 Kamera Bullet 5 MP
  NVR 4 Kanale POE me rezolucion 4K
  Hard Disk 1 TB
  4 Patckorda Cat5e 20 Metroshe
 27. Tirane, shes Ruter Wireless Dual Band 5.990 Leke

  Ruter Wireless Dual Band (Ofert)
  4 990LEK
  Lidhjet e njėkohshme Dual Band
  AC12 siguron sinjale Wi-Fi tė njėkohshme me bandė
  tė dyfishtė. Brezi 2.4GHz jep 300Mbps Wi-Fi pėr
  aktivitete tė...
 28. Tirane, shes hAP ac² - Mikrotik 8.300

  hAP ac² - Mikrotik
  8 300LEK
  Dual-Concurrent 2.4/5GHz AP, 802.11a/b/g/n/ac, Five Gigabit Ethernet ports, USB for 3G/4G support, universal tower case and IPsec hardware encryption support

  ...
 29. Tirane, shes Mikrotik Switch 240 Euro

  CRS326-24G-2S+RM - Mikrotik Switch
  240EUR
  CRS326-24G-2S+RM
  Specifications
  Details
  Product code CRS326-24G-2S+RM
  Architecture ARM 32bit
  CPU 98DX3236
  CPU core count 1
  CPU nominal frequency 800...
 30. Tirane, shes Set Kamera 2 MP IR 80 Metra 289 Euro

  Set Kamera 2 MP IR 80 Metra
  289EUR
  Sati perfshin:
  - DVR 4 Kanale Full HD
  Kamea 2 MP
  Bullet IR 80 Metra
  4 Cope
  - 1 – HDD 500 GB
  - Ushqyes 12V5A
  - Kabull RG59 – 100m
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 63
Faqja 1 nga 3 1 2 3