970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Fatim; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Smartphone Iphone 8 plus 200 Euro

  Shes Iphone 8 plus me super cmim 200 euro
  Iphoni eshte ne gjendje te mire pune
  Na shkruani ne whatssap per ta blere 0693512746

  Cel. : 0693512746
 2. Tirane, shes biciklete burrash 250 Euro

  Shitet biciklete per meshkuj me super cmim 250€ per arsye mosperdorimi
  Marka PEGASUS
  Me 8 marrsha
  Eshte me amortizator te par.
  Driten me bobin manjetike tek goma e pare.
  Vjen dhe zinxhiri i...
 3. elektrik_servis_scooter_gjigo

  SERVIS SCOOTER GJIGO

  Perse duhet te blini skuter?

  kurse kohe
  shmang trafik
  kurse leket
  nuk vuan per parkim
  nuk lodhesh duke ecur ne kembe ose biciklete
 4. Servis scooter gjigo ofron per ju skutera me super cmime dhe riparim te cdo defekti qe kane skuterat tuaj. Ju mirepresim.

  SERVIS SCOOTER GJIGO

  Perse duhet te blini skuter?

  kurse kohe
  shmang trafik
  kurse leket
  nuk vuan per parkim
  nuk lodhesh duke ecur ne kembe ose biciklete
 5. Servis scooter gjigo ofron per ju skutera me super cmime dhe riparim te cdo defekti qe kane skuterat tuaj. Ju mirepresim.

  SERVIS SCOOTER GJIGO

  Perse duhet te blini skuter?

  kurse kohe
  shmang trafik
  kurse leket
  nuk vuan per parkim
  nuk lodhesh duke ecur ne kembe ose biciklete
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5