500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Headway Albania; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Katar, ofrohet vend pune Hoteleri Turizem

  PUNESIM NE KATAR!

  Perjetoni kupen e botes Katar 2022 duke punuar ne fushen e hoteleri turizmit!

  Ofrohen 100 pozicione pune ne keto fusha:

  1- Menaxher/e restoranti
  2- Supervizor/e restoranti...
 2. Per te gjitha firmat apo kompanit Kroate, Serbe, Shqiptare, Maqedonase, Kosovare, Qe duan te marin fuqi puntore nga vendet aziatike nga Nepali dhe India: Puntor ne fabrika, ndertim, bujqesi, magazina

  Pershendetje!

  Per te gjitha firmat apo kompanit Kroate, Serbe, Shqiptare, Maqedonase, Kosovare, Qe duan te marin fuqi puntore nga vendet aziatike nga Nepali dhe India: Puntor ne fabrika, ndertim,...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2