500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Imp; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 8 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Dyqan Veshjesh kerkon te punesoje Asistente Financiare, paga 45 000 leke, 7 Xhuxhat.

  Dyqan Veshjesh kerkon te punesoje Asistente Financiare, paga 45 000 leke, 7 Xhuxhat.

  Pėrgjegjėsitė


  Pėrditėsoni tabelat financiare me transaksionet ditore
  Ndiqni dhe rakordoni deklaratat...
 2. Kerkohet Fotograf /e profesionist/e me pervoje pune ne kete fushe, per nje dyqan veshjesh, 7 Xhuxhat, paga 60 000 leke bruto + bonuse.

  Kerkohet Fotograf /e profesionist/e me pervoje pune ne kete fushe, per nje dyqan veshjesh, 7 Xhuxhat, paga 60 000 leke bruto + bonuse.

  Detyrat:


  Te beje sete fotografike dhe video ne varesi...
 3. Kerkohen 4 Kamariere ne Belgjike, Ostende, paga 1200 - 1500 Euro/muaj.

  Kerkohen 4 Kamariere ne Belgjike, Ostende, paga 1200 - 1500 Euro/muaj.

  Kerkohet:
  🔷Te jene te rregullta dhe te komunikueshme.
  🔷Te jene te perpikta me orarin e punes.
  🔷Te jene te afta ne...
 4. Kerkohen 10 Usta Gipsi ne Gjermani, Oberhausen, paga 11 - 15 euro/ora.

  Kerkohen 10 Usta Gipsi ne Gjermani, Oberhausen, paga 11 - 15 euro/ora.


  Kriteret:
  ✅Te jene profesioniste te fushes.
  ✅Te kene eksperience te mepareshme pune.
  ✅Te jene persona korrekt dhe te...
 5. Kerkohet Shitese, paga 38 500 leke baza + bonuse mbi shitjet, 7 Xhuxhat.

  Kerkohet Shitese, paga 38 500 leke baza + bonuse mbi shitjet, 7 Xhuxhat.

  Disa detyra qe duhet te kryeje jane:

  • Ti ofroje asistence klientit ne dyqan.
  • Ti ofroje atij nje eksperience te mire...
 6. Kerkohet Specialist/e Logjistike /Asistente zyre/Customer Service per nje Kompani Transporti, Paga shume e mire, Rruga Dervish Hima.

  Kerkohet Specialist/e Logjistike /Asistente zyre/Customer Service per nje Kompani Transporti, Paga shume e mire,
  Rruga Dervish Hima.

  . Kerkesat per kandidatin/en:
  - Njohuri ekselente e...
 7. Kerkohet Teknik Servisi per nje Kompani Elektroshtepiakesh, Autostrada Tirane -Durres, paga shume e mire.

  Kerkohet Teknik Servisi per nje Kompani Elektroshtepiakesh, Autostrada Tirane -Durres, paga shume e mire.

  Pėrgjegjėsitė kryesore:

  ✔️Te kryeje konstatimin e rasteve te raportuara nga call center...
 8. Kompani Pajisjesh Elektroshtepiake , kerkon Menaxher Logjistike, paga shume e mire, Autostrada Tirane - Durres.

  Kompani Pajisjesh Elektroshtepiake , kerkon Menaxher Logjistike, paga shume e mire, Autostrada Tirane - Durres.

  Pergjegjesite:

  ✔️Mirė-administrimi i tė githė aktiviteteve tė shpėrndarjes,...
 9. Astir, Kompani per shperndarje pjese kembimi, kerkon te punesoje Motorrist, paga 50 000 leke neto.

  Astir, Kompani per shperndarje pjese kembimi, kerkon te punesoje Motorrist, paga 50 000 leke neto.

  Kriteret e punes:

  🔶Te jene korrekt ne sjelljen me klientet.
  🔶Te jene persona te shkathet...
 10. Kerkohen 5 Usta Ndertimi ne Itali ,Bolzano, paga 8-10 euro/ora.

  Kerkohen 5 Usta Ndertimi ne Itali ,Bolzano, paga 8-10 euro/ora.

  Kerkohet:
  ✅Te jene profesionist Usta.
  ✅Te jene te pergjegjshem dhe me eksperience.
  ✅Te jene te perpikte me orarin e punes dhe...
 11. Kerkohet te punesohet Magazinier, paga 70 000 leke, Autostrada Tirane - Durres.

  Kerkohet te punesohet Magazinier, paga 70 000 leke, Autostrada Tirane - Durres.

  Detyrat dhe pergjegjesite

  ✔️Bėn inventarizimin e materialeve, dokumenton ēdo lėvizje nė magazinė (hyrje ose...
 12. Berat, Kerkohet Agjent Shitje per nje Kantine Vere, paga 50.000 baza + perqindje te larta

  Berat, Kerkohet Agjent Shitje per nje Kantine Vere, paga 50.000 baza + perqindje te larta

  Kriteret:

  🔸Te kete eksperience te mepareshme ne fushen e shitjeve.
  🔸Aftesi shume te mira komunikimi...
 13. Kerkohet Elektricist per Kompani Gjeneratoresh, Rinas, paga 60 000 LEKE.

  Kerkohet Elektricist per Kompani Gjeneratoresh, Rinas, paga 60 000 LEKE.

  Kerkohet:

  🔶Aftesi kompetente ne instalime elektrike, ne kontrroll dhe mirembajtje rrjeti.
  🔶Te jete i afte ne...
 14. Kerkohet Sporteliste per Exchange/Moneygram, pagesa 40 000 leke, Sheshi Willson.

  Kerkohet Sporteliste per Exchange/Moneygram, pagesa 40 000 leke, Sheshi Willson.

  Aftesite e kerkuara:  Aftesi shume te mira komunikuese dhe negociuese.
  Njohuri te mira te gjuhes angleze....
 15. Kerkohen 2 Praktikante ne pozicionin "Specialiste Marketingu" dhe "Specialiste Burimesh Njerezore" prane Agjensise se Punesimit IMP, periudha e trajnimit nje muaj, Laprake.

  Kerkohen 2 Praktikante ne pozicionin "Specialiste Marketingu" dhe "Specialiste Burimesh Njerezore" prane Agjensise se Punesimit IMP, periudha e trajnimit nje muaj, Laprake.

  Kriteret:

  🔸Te jene...
 16. QTU/Rruga e Durresit, Kerkohen Shitese per nje Argjendari, paga 40 000 neto + bonuse.

  QTU/Rruga e Durresit, Kerkohen Shitese per nje Argjendari, paga 40 000 neto + bonuse.

  Kriteret:
  📌Preferohen me eksperience pune te mepareshme ne shitje.
  📌Te jene te shkatheta e korrekte ne pune....
 17. Kerkohet Guzhinier Sushi me eksperience, paga 100 000 leke , Myslym Shyri.

  Kerkohet Guzhinier Sushi me eksperience, paga 100 000 leke , Myslym Shyri.


  Kriteret:

  🔸Te jete i perpikte ne pune.
  🔸Te jete i afte te permbushi detyrat e dhena.
  🔸Te jete i pergjegjshem dhe...
 18. Kerkohet Zevendes/e Menaxheri/e shitjesh per dyqan veshjesh, paga 50 000 bruto + bonuse ne baze te performances, Tirane.

  Kerkohet Zevendes/e Menaxheri/e shitjesh per dyqan veshjesh, paga 50 000 bruto + bonuse ne baze te performances, Tirane, Ish Parku.

  Detyrat:
  ✔️Mbikeqyr aktivitet e perfaqesuesve te shitjes per te...
 19. Kerkohet shitese per nje dyqan veshjesh, Paga 30 000 leke plus bonuse ne baze te performances, Tirane.

  Kerkohet shitese per nje dyqan veshjesh, Paga 30 000 leke plus bonuse ne baze te performances, Tirane.
  Detyrat:

  Aftesi shume te mira komunikimi.
  Shkathtesi dhe perpikmeri.
  Perkushtim per te...
 20. Hotel ne Durres kerkon te punesoje staf, pagat shume te mira.

  Hotel ne Durres kerkon te punesoje staf, pagat shume te mira.

  Hotel ne Durres kerkon te punesoje:
  ✅Recepsion 45 000 leke
  ✅Kamarjer bari 40 000 leke
  ✅Banakier ...
 21. Kerkohet Rrobaqepese per nje dyqan veshjesh, paga 40 000 bruto, Tirane.

  Kerkohet Rrobaqepese per nje dyqan veshjesh, paga 40 000 bruto, Tirane.

  Kriteret:
  ✅Te jete me eksperience te mepareshme pune.
  ✅Te jete e perpikte dhe korrekte.
  ✅Te jete e afte te permbushi...
 22. Kompani Elektroshtepiake kerkon Menaxher IT, Tirane, paga shume e mire.

  Kompani Elektroshtepiake kerkon Menaxher IT, Tirane, paga shume e mire.

  Pergjegjesite kryesore:

  ✔️Administrimi, organizimi, instalimi dhe suporti i sistemeve te informacionit te kompanise....
 23. Tirane, ​Kerkohet sistemuese ne Magazine per dyqan veshjesh, paga 40 000 leke bruto plus bonuse sipas performances.

  Tirane, ​Kerkohet sistemuese ne Magazine per dyqan veshjesh, paga 40 000 leke bruto plus bonuse sipas performances.

  Kerkohet:

  ✳️Aftesi komunikimi shume te mira.

  ✳️Aftesi bashkepunimi ne...
 24. Kerkohet Ndihmese Fast Food-i ne Finlande, paga 120 000 leke deri ne 150 000 leke ne baze te eksperiences, periudha tre muaj .

  Kerkohet Ndihmese Fast Food -i ne Finlande,
  paga 120 000 leke deri ne 150 000 leke ne baze te eksperiences, periudha tre muaj .

  Kriteret:

  🔸Te jete i/e perpikte ne pune.
  🔸Te jete i/e afte te...
 25. Kerkohen Agjente dhe Team Leader ne gjuhet Anglisht, Spanjisht dhe Italisht, paga baze per Team Leader 1000 euro, baza per agjentet 500 euro, Bllok.

  Kerkohen Agjente dhe Team Leader ne gjuhet Anglisht, Spanjisht dhe Italisht, paga baze per Team Leader 1000 euro, baza per agjentet 500 euro, Bllok.

  Kriteret :
  ✔️Preferohen ata kandidate qe jane...
 26. Kerkohen Operatore , Call Center, gjuha Norvegjisht, Suedisht dhe Daneze,paga baze 1200 euro + bonuse , Astir.

  Kerkohen Operatore , Call Center, gjuha Norvegjisht, Suedisht dhe Daneze,paga baze 1200 euro + bonuse , Astir.

  Kriteret :
  ✔️Preferohen me eksperience te meparshme ne kete fushe.
  ✔️Te zoterojne...
 27. Kerkohen 20 Infermiere , paga 2000 euro, Itali.

  Kerkohen 20 Infermiere , paga 2000 euro, Itali.
  Kriteret:

  🔸Te zoterojne Licensen e Ushtrimit te Profesionit, te siguruar ne Shqiperi.
  🔸Te kene minimumi 2 vite eksperience, pas diplomomit.
  🔸 Te...
 28. Kerkohen 2 shofere kamionash 18 wheeler, paga 1200 $ ne jave , per ne Amerike.

  Kerkohen 2 shofere kamionash 18 wheeler, paga 1200 $ ne jave , per ne Amerike.

  Kriteret:

  🔸Te jene te perpikte ne pune.
  🔸Te jene te pergjegjshem dhe korrekt.
  🔸Te kene eksperience te meparshme...
 29. Kerkohen dy punonjese femra , per plotesime online formularesh ,per agjensi sigurimesh, paga duke nisur nga 40 000 leke, Kopshti Zoologjik, Tirane

  Kerkohen dy punonjese femra , per plotesime online formularesh ,per agjensi sigurimesh, paga duke nisur nga 40 000 leke, Kopshti Zoologjik, Tirane.

  Kriteret:
  🔸Te jene te shkatheta dhe te perpikta...
 30. Agjensi Sigurimesh Kerkon nje punonjese femer , per plotesime online formularesh dhe menaxhimin e rrjeteve sociale, paga duke nisur nga 50 000 leke, Kopshti Zoologjik, Tirane.

  Agjensi Sigurimesh Kerkon nje punonjese femer , per plotesime online formularesh dhe menaxhimin e rrjeteve sociale, paga duke nisur nga 50 000 leke, Kopshti Zoologjik, Tirane.


  Kriteret:

  🔸Te...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 228
Faqja 1 nga 8 1 2 3 4