500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: KlaudioZ; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Vlore, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 100 m², buze Lungomares tek ish Shkolla e Marines

  Zona/Rruga : Rruga' Murat Terbaci'

  Ofrojme apartament me qera vetem per muajt e pushimeve.
  Apartamenti permban dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi per femije me dy krevate dhe sallon I...
 2. Korce, jap me qera shtepi 1 Katshe Kati 0, 60 m² Euro (Rruga Vangjel Koci Lemi)

  Zona/Rruga : Rruga Vangjel Koci Lemi

  Jeper me qera Ditore Grandpa's House.Ndodhet ne nje zone te frekuentuar 100metra nga pazari i Korces. Shtepia permban nje Dhome,Korridor dhe Tualet.Shtepi...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2