500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: mm25; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Bllok Ushqimi Corsair RM1000X, 100 Euro

  Bllok ushqimi 1000W Corsair RM1000X.

  Pothuajse i ri, i perdorur vetem rreth 1 vit. Shume i paster dhe me kuti origjinale dhe te gjithe kabllot aksesore (suporton 2 CPU, 4 GPU etj..)

  Cmimi i...
 2. Tirane, shes Lente TTArtisan 35mm F1.4 per Fuji X 50 Euro

  Lente manuale TTArtisan 35mm F1.4 per Fuji X-mount. Pothuajse e re dhe ne gjendje perfekte, pa gervishtje dhe me paketimin origjinal.

  Cel. : 0693992286
 3. Kamera medium format Amiflex e vitit 1954, 100% gjendje pune, 140 Euro

  Kamera TLR medium format e vitit 1954, e pastruar dhe e testuar me film, ne gjendje perfekte, 100% funksionale.

  -Made in Japan
  -Perdor film medium format 120 (12 poza 6x6cm)
  -Lente 80mm f/3.5...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3