500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: UpHome; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera Apartament 1+1, 76m2, €500 (Kompleksi Square21 tek Rruga Kavajes)

  Jepet me qera Apartament 1+1 tek Square21

  Apartamenti eshte i organizuar me sallon, dhome ndenje, dhome gjumi dhe nje tualet.
  Siperfaqe totale 76m2 / Siperfaqe brendshe 66m.

  Apartamenti...
 2. Kerkohen 2 Banakier/e - Gigo Bar tek ish stacioni i fundit i Tiranes se re

  Kerkohen 2 Banakier/e tek Gigo Bar tek ish stacioni i fundit i Tiranes se re.

  Ambjent modern dhe komod.
  Paga e kenaqshme.

  Tel : 0699606060
 3. Tirane, kerkohen 3 Kamarier / Kamariere

  Kerkohen 3 Kamarier/e tek Gigo Bar tek ish stacioni i fundit i Tiranes se re.

  Ambjent modern dhe komod.
  Paga e kenaqshme.

  Tel : 0699606060
 4. Tirane, kerkohet Pastruese ne restorant

  Kerkohet Pastruese ne restorant.

  Ambjent modern dhe komod.
  Paga e kenaqshme.

  Tel : 067 636 0953
 5. Tirane, shes Apartament 2+1, 107m2, 132.000 Euro tek Mozaiku i Tiranes

  Apartament 2+1 tek Mozaiku, te sigurimet.

  107m2
  Kati 3-te
  E restaruar me pajisje te 2022 totalisht
  dritare dopio xham
  termoizolim
  panel diellor
  E shtruar me parket
  2 tualete me...
 6. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 55 m² 90.000 Euro (Rruga Margarita Tutulani)

  Apartament 1+1 Margarita Tutulani

  55m2
  Kati i dyte
  I restauruar
  Me ballkon
  E mobiluar
  1 tualet me dritare

  Cmimi : 90.000 Euro
 7. Jepet me qera Apartament 72M2, Kati 4-te, €400 (Perballe postes 8 tek sheshi willson)

  Apartamenti ndodhet perballe postes 8 tek sheshi willson

  Pallati ka nje hyrje

  Hyrja eshte tek rruga sulejman delvina

  kati 4-te me ashensor

  72M2
 8. Jepet ambjent me qera 90M2, 35.000 Leke (Rruga 5 Maji mbrapa Concordit)

  Jepet ambjent me qera (Rruga 5 Maji mbrapa Concordit)


  90m2
  Kati dyte

  Cmimi : 35.000 leke

  Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni: 068 851 3251
 9. Tirane, kerkohet Kamarier/e ne Restorant (turni i dyte)

  Kerkohet Kamarier/e ne Restorant per turnin i dyte.

  Nje dite ne jave pushim.
  Ambjent modern dhe komod.
  Paga e kenaqshme.

  Tel : 067 636 0953
 10. Eri Sallon kerkon Berber me eksperience

  Eri Sallon kerkon Berber me Eksperience.

  Ofrojme:

  - Kushte shume te mira pune
  - Klientele te rregullt
  - Trajnime dhe rritje profesionale
  - Page konkuruese

  Adresa : Vasil Shanto, 100 metra...
 11. Jap me qera Ambjent Biznesi Kati 9, 200 m2 (Prane Condor Center)

  Jepet me qera Ambjent Biznesi prane Condor Center ne Rrugen e Kavajes.

  Ambjenti ka nje siperfaqe prej 100 M2 brenda dhe 100M2 Verande (Ka mundesi te mbyllet)
  Hapesire open space dhe e gatshme per...
 12. Jap me qera Ambjent Biznesi Kati 4, 240 m2 (Rruga Peti, prane Liqenit)

  Jepet me qera Apartament i pershtashem per biznes tek Rruga Peti prane Liqenit tek Kompleksi Cara.

  Apartamenti eshte 240 M2 nga e cila 100m2 eshte verande dhe ndodhet ne katin e 4-te (I fundit) te...
 13. Tirane, kerkohet Kamarier (Turni i pare)

  Kerkohet Kamarier per lokalin "New Bridge".

  Turni i dyte.
  Kushte te mira pune.
  Page + Bakshishe te kenaqshme.

  Kontakt : 069 580 4789
 14. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 104 m² 120.000 Euro (Kompleksi Usluga tek Bulevardi i ri))

  Zona/Rruga : Kompleksi Usluga

  Shitet Apartament 2+1 tek Bulevardi i ri (Kompleksi Usluga)

  Apartamentit i bie drita gjate dites.
  Shitet bosh.
  Pallat i ri me ashensor.
  Siperfaqe 104M2
  Kati i...
 15. France, Shitet Mercedes Benz GLC Viti 2016, 35.000 Euro

  Shitet Mercedes Benz GLC 250 D 4 pako sportive matike botim AMG

  Viti : 2016
  Kamio : Automatike
  Kilometrazhi : 120.000 Km
  Full option

  sunroof prej lėkure tė zezė gri
  fuqi 204hp
  Transmetim...
 16. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 116 m² 110.000 Euro (prane Bulevardit Zogu i Pare)

  Shitet Apartament tek Rruga Reshit Petrela
  2+1+ballkon +2 tualete
  116 m2 me hipoteke
  Kati 7-te,
  me ashensor
  Orientimi Veri Lindje
  Shtepi me drite dhe hapsira te bollshme
  Shume komode per...
 17. Tirane, Shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 74 m² 80.000 Euro (Mbrapa Viles Gold tek Selvia)

  Shitet Apartament 1+1 tek Selvia (Mbrapa Viles Gold)

  Sip: 74 m2
  Kati 3-te
  Pallat i Ri
  Ballkon me Fushepamje
  Me kubature te rregullt

  Cmimi : 80.000 Euro
 18. Jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 200 m2, 1200 Euro (Prane Vasil Shantos)

  Jepet me qera Ambjent Biznesi prane Vasil Shantos.

  Ambjenti ka nje siperfaqe prej 200 m2, e cila perbehet nga 4 tualete (Sapo te investuara) dhe 3 dhoma.
  Xhamat jane sapo te vene Triplex,...
 19. Tirane, Shitet Apartament 2+1, kati 6-te, 93 m2, 75.000 Euro (Sheshi Medreseja)

  Shitet Apartament 2+1 (Sheshi Medreseja)

  Kati 6-te (Pallat i vjeter - Pa Ashensor) dhe i fundit
  Siperfaqe : 67M2 (me letra) + 26M2 (pa letra) = 93M2 Total

  I mobiluar
  Orientim Jug-Lindje
  Bie...
 20. Jepet me qera Ndertese Biznesi 6 Katshe 482 m² 2.400 Euro (Rruga Ferit Xhajko, prane 5 majit)

  Jepet me qera Ndertese Biznesi 6 katshe 2400 Euro ne muaj (Rruga Ferit Xhajko)

  Jepet me qera ndertese biznesi tek rruga Ferit Xhajko mbrapa Concord Center
  Siperfaqe Totale: 482 M2
  Ndertesa ka 6...
 21. Tirane, jap me qera zyre Kati 1, 42 m² 350 Euro (Prane Stadiumit Dinamo)

  Zona/Rruga : Prane Stadiumit Dinamo

  Jepet me qera ambjent per zyre (Tek stadiumi Dinamo)

  Zyra eshte mbrapa rruges kryesore.
  Siperfaqe : 42 m2
  Ambjenti eshte i organizuar mire.
  Pallat...
 22. Tirane, jap me qera Vile, 520 m² 2.000 Euro (Selite)

  Jepet me qera Vile ne Selite

  Vila ka shume hapesire dhe eshte teper komode
  Siperfaqe Ndertimi: 520 m2
  Vila ka 5 tualete
  Vila eshte model amerikan

  Cmimi : 2000 Euro ne Muaj

  Per me shume...
 23. Shitet Range Rover Sport Viti 2016, 40.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 120000

  Shitet Range Rover Sport i bardhe.

  Viti : 2016
  Kamio : Automatike
 24. Shes Makine Volvo V40, Viti 2014, 8000 Euro

  https://imgur.com/a/Ytp9K5K
  https://imgur.com/a/Ytp9K5K
  https://imgur.com/a/Ytp9K5K
  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=712405&d=1588161655

  Shitet Makine Volvo V40, Nafte
  Viti...
 25. Social Media Management / Mirembajte rrjetesh sociale

  Keni nje biznes dhe nuk jeni akoma online? Koha e reklamave ne televizor dhe tabelave ne dyqane ka ikur.
  Nje profil ne rrjetet sociale eshte i domosdoshem, pasi njihni klientin me biznesin tuaj, e...
 26. Tirane, shes Fast Food / Burger Spot ne kulmin e punes (Parku)

  Shitet Biznesi Fast Food / Burger me klientele te ngritur, ne kulmin e punes afer parkut.

  Ambjenti eshte i investuar dhe i punuar me materialet me te mira dhe modelim modern.
  Produktet jane te...
 27. Tirane, shes lokal Kati 1, 91 m² 400.000 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Shitet Lokal i investuar tek Bulevardi Gjergj Fishta me klientele te ngritur prej vitesh.

  Sip: 77m2 me hipoteke+ 14m verande (nuk eshte ne hipoteke)
  1 tualet + 1 magazine
  17 tavolina
  4 tavolina...
 28. Tirane, shes lokal Kati 1, 91 m² 400.000 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Shitet Lokal i investuar tek Bulevardi Gjergj Fishta me klientele te ngritur prej vitesh.

  Sip: 77m2 me hipoteke+ 14m verande (nuk eshte ne hipoteke)
  1 tualet + 1 magazine
  17 tavolina
  4 tavolina...
Trego rezultatin 1 deri 28 nga 59
Faqja 1 nga 2 1 2