970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Panorama58; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Karrige antike 4 cop 90 euro te gjitha

  Shes karrike antike 4 cop 90 euro te gjitha numri i kon 0674585749 adresa ne Tirane... Kariket jane ne gjendje shum te mire te blera ne Firence

  Cel. : 0674585749
 2. Pogradec, shitet dyqan Kati 1, 30 m² 1.700 Euro/m2 (Rruga Fan Noli te pedonalja)

  Zona/Rruga : Rruga Fan Noli te pedonalja

  Shitet ambjent biznesi ne qender te qytetit buz bulevardit kryesor ne vijen e pare perball bashkise dhe pran pedonales te Pogradecit ! Sip 30 m2 me...
 3. Tirane, ofroj Licence Inxhinieri Hidrogjeologjike

  Jap Licence per..drejtus teknik, punime zbatim per bazamente pallatesh, bazamente digash hidrocentrale, kerkime te ujit te pishem, kerkime krom, hekur, nikel nafte,
  Kam mbaruar fakultetin...
 4. Pogradec, nderroj toke 700m2

  Kam toke ne POGRADEC 700 m2 me certifikat pronesie,, toka ndodhet ne pojske pran kompleksit lyhnidas , ose ngjitur me lapidarin, buze rruges perball liqenit,e kembej me ap ne tirane ,ose ne durres ,...
 5. Jap me qira ne Pogradec Super lokacion 💥Jap apartament me qera ditore ose mujore e qender te Pogradecit 10 metra larg liqenit.

  Jepet me qera apartament n e Pogradec ne qender te qytetit perballe hotel Enkelanes ( Turismit) me pamje nga liqeni.
  I mobilim i ri , nje krevat dopio dhe nje krevat qe hapet ku a me dyshek...
 6. Apartament me qira ditore 1+1+BLK Kati 2, cmimi 35 euro/nata (Pogradec perball liqenit ne qender)

  Zona/Rruga : Pogradec perball liqenit ne qender

  Jepet me qera ditore apartament ne qender te qytetit.
  Totalisht i ri i pabanuar me pare mobilim modern ,totalisht i mobiluar.Lavatrice ,Frigorifer...
 7. Tirane, - Ofroj license Inxhinieri hidrogjeologjike

  Kam license inxhinieri hidrogjeologjike e vlefshme per punime zbatim per bazamentesh pallatesh, per ura dhe hidrocentrale,kerkime mineralesh uji dhe nafte, ,Kam mbaruar fakultetin Inxhinieri...
 8. Okazion shitet truall ulje 661m2 perball liqenit vija e pare buze rruges ne Pogradec ( Pojske ) cmimi nga 80 e m2 behet me 50 e/m² ne Pogradec (Pojske buze rruges 10 metra nga liqeni)

  Okazion shitet truall Pogradec (Pojske buze rruges 10 metra nga liqeni) Shitet toke ne Pogradec,(Pojske) pran lapidarit, buze rruge, 10 metra nga liqeni, prane resort Lyhnidas sip. 661 metra me...
 9. Tirane, shes Mobilje antike Italiane,, kredenca, kristaliere, tavolina

  Shes mobile antike te ardhura nga Milano dhe Franca mobiljet jane dru arre,, dhe pjata dhe filxhan porcelani firma limozh /France,, kemi dhe vazo kristal dhe shum suvenire te tjera me 50% ulje,,,,...
 10. Pogradec, jap apartament me qira ditore Kati 2, 35 Euro (Pogradec perball liqenit ne qender)

  Zona/Rruga : Pogradec perball liqenit ne qender

  Jap me qera apartamen ne qender te Pogradecit perball liqenit .Jepet me qera ditore i mobiluar ne stilin modern,i pabanuar me pare i i paisur me Tv...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10