DJI Mavic Air 2 FMC Super Combo
Karakteristikat e produktit: Video 8K Hyperlapse me kalim kohe Video deri nė 4K60p dhe imazhe 48MP
Deri nė 34 minuta kohė fluturimi Pėrfshirė telekomandė
DJI Mavic...