500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: okazionshesimlire2; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Fier, shes makine mercedez-benz retro kofana,p Viti 1970, 150 Euro

  Ngjyra.....: e zeze

  oshitet kjo kofano benz-merzedez retro para viteve 1980,si e re me bojen origjinale,e zeze ,pa demtime,si ne foto,jane dhe modelet e makinave.cmimi 150 eur
 2. Lushnje, shes kamera prof.sony hvr v1e 3cmos minidv hd 280 Euro

  shiten dy kamera profesionale 3 cmos hdvd/dv SONY HVR V1-E mini kasete recorder play hdv dhe dv standart,ne gjendje perfekte funksionale,sapo u ndrruan me mekanizem kasete te ri ,100% funksional si...
 3. Njoftimi: ofert

  nga okazionshesimlire2

  ofert

  nformacion ne tel

  Cel. : 0692131223/0675830351.OKAZION SHITJE!! shitet nje hyrje apartamenti,ne qender kolonje,lushnje,prane bulevardit ,,altin mino,30 metro nga shkolla kolonje,majtas dhe...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3