500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Instituti Profesional ATC; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune turni i dyte - Sekretare mėsimore

  10 vjet Instituti profesional ATC.

  Pėr shkak tė rritjes sė pėrgjithshme si institucion i formimit dhe aftėsimit profesional, ofrojmė vend tė lirė pune pėr : Sekretare mėsimore.
  Kualifikimet...
 2. Tiranė, ofrohet vend pune: Sanitare

  Aplikantja duhet :


  Tė ketė eksperiencė punė tė meparshme si sanitare;
  Tė jetė korrekte, e shkathėt dhe e pėrgjegjme pėr detyrat qė i jepen;
  Mosha e pėrshtatshme deri 45-50 vjeēe.


  Te...
 3. Ofroj vend pune: Specialist Marketingu

  Instituti Profesional ATC kėrkon tė zgjerojė stafin e zyrės sė marketingut, nė postin "Specialist Marketingu"

  Aplikanti duhet:
  - Tė ketė kryer studimet e larta, dega Marketing-Media/Gazetari,...
 4. Tiranė, ofrohet vend pune: Kuzhinier/e

  https://gifyu.com/image/nbze
  10 vjet Instituti profesional ATC.

  Pėr shkak tė rritjes sė pėrgjithshme si institucion i formimit dhe aftėsimit profesional, ofrojmė vend tė lirė pune pėr :Kuzhinier...
 5. Tiranė: ofrohet vend pune: Instruktor - Pastiēer

  10 vjet Instituti profesional ATC.

  Pėr shkak tė rritjes sė pėrgjithshme si institucion i formimit dhe aftėsimit profesional, ofrojmė vend tė lirė pune pėr :Instruktor - Pastiēer
  Kualifikimet...
 6. Tiranė, ofrohet vend pune: Instruktor - Shef Kuzhine

  10 vjet Instituti profesional ATC.

  Pėr shkak tė rritjes sė pėrgjithshme si institucion i formimit dhe aftėsimit profesional, ofrojmė vend tė lirė pune pėr :Instruktor - Shef kuzhine
  Kualifikimet...
 7. Tirane, ofroj vend pune turni i dyte Arketar/e

  10 vjet Instituti profesional ATC

  Pėr shkak tė rritjes sė pėrgjithshme si institucion i formimit dhe aftėsimit profesional, ofrojmė vend tė lirė pune pėr : Arkėtar/e .
  Kualifikimet /kėrkesat pėr...
 8. Instituti profesional ATC me rastin e fillimit tė vitit tė ri mėsimor , kėrkon tė zgjerojė stafin adminitrativė dhe mėsimor.

  10 vjet Instituti profesional ATC.
  _____________________________________________________________________________________________________
  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV-nė nė gjuhėn shqipe tė...
 9. Vazhdojnė regjistrimet nė kurset profesionale njėvjeēare dhe tremujore!

  ​A DO TĖ BĖHESH DIKUSHI?
  👉Nėse po, fillo studimet profesionale dhe siguro tė ardhmen!
  🥗#SHEF_KUZHINE - 32 %
  🥘#KUZHINIER - 22 %
  🎂#PASTIĒER – 27 %
  🚘#AUTOSERVIS – 15 %
  💡#ELEKTRICIST - 15 %...
 10. Tiranė, ofrohet vend pune: Instruktor - Menaxher Biznesi

  Aplikanti duhet:

  Tė ketė kryer studimet e larta nė Fakultetin Ekonomik, dega Administrim Biznesi;
  Tė ketė pėrvojė pune (tė vėrtetuar me librezė);
  Tė ketė eksperiencė nė mėsimdhėnie;
  Tė...
 11. Tiranė, ofrohet vend pune: Instruktor-Stilist (Rrobaqepėsi)

  Aplikantja duhet:


  tė ketė kryer studimet e larta nė degėn Inxhinieri Tekstile dhe Modė etj.;
  tė ketė pėrvojė pune 5-vjeēare nė rrobaqepėsi ose atelie;
  tė njohė programet bazė tė kompjuterit...
 12. Tirane, ofroj vend pune - Arketar (mashkull) turni dytė

  Aplikanti duhet:


  ​tė ketė kryer studimet e larta nė fakultetin ekonomik;
  tė ketė aftėsi tė mira komunikimi dhe menaxhimi;
  tė ketė eksperiencė nė pozicione pune tė ngjashme;
  tė ketė...
 13. Tiranė, ofrohet vend pune: Fotograf / Video Editor

  Aplikanti duhet :
  - Tė ketė kualifikimin pėrkatės, shoqėruar me dėshmi (diplomė/certifikatė);
  - Tė njohė programet (Adobe Premier, Adobe After Effect, Adobe Photoshop) etj.
  - Te kete eksperiencė...
 14. Tiranė, ofrohet vend pune: Instruktor - Teknik Kompjuteri & IT

  Kėrkohet: Instruktor i Inxhinierisė Informatike/Kompjuterike pėr mėsimdhėnien e kursit profesional 1-vjeēare nė degėn Teknik Kompjuteri & IT

  Kriteret:
  ♦ Tė ketė kryer studimet e larta nė...
 15. Tiranė, ofrohet vend pune: Elekticist

  Kriteret:


  Tė ketė kryer arsimin profesional, dega Elektrike;
  Tė ketė eksperiencė pune teorike dhe praktike si elekticist;
  Tė ketė njohuri tė programeve bazė tė kompjuterit;
  Gjuha e huaj...
 16. Tiranė, ofrohet vend pune: Mekanik - Pėrgjegjės Servisi

  https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/19400547_1911023039149324_1328834782526896063_o.jpg?oh=866fe0553930c619490895b677fa9c33&oe=59E2EBB8Kėrkohet Mekanik - Pėrgjegjės Servisi

  Aplikanti...
 17. Tiranė, ofrohet vend pune: Mėsues i Gjuhės Angleze

  Aplikanti duhet:


  Tė ketė kryer studimet e larta nė Fakultetin e Gjuhėve tė Huaja nė degėn anglisht;
  Tė ketė pėrvojė pune 5-vjeēare nė mėsimdhėnie;
  Tė njohė programet bazė tė kompjuterit...
 18. Tiranė, ofrohet vend pune: Mėsues i Gjuhės Gjermane

  Aplikanti duhet:


  tė ketė kryer studimet e larta nė Fakultetin e Gjuhėve tė Huaja, dega gjermanisht;
  tė ketė pėrvojė pune 5-vjeēare nė mėsimdhėnie;
  tė njohė programet bazė tė kompjuterit...
 19. Tiranė, ofrohet vend pune: Instruktor - Hidraulik

  Ofrohet vend pune :Instruktor pėr mėsimdhėnie ne kursin profesional HIDRAULIK.

  Kriteret:
  - Te kete kryer studimet profesionale per Hidraulik apo profile te ngjashme;
  - Te kete esperience pune ne...
 20. Tiranė, ofrohet vend pune: Instruktor - Web Dizajner

  Ofrohet vend pune :Instruktor Web Dizajner pėr mėsimdhėnien e kurseve profesionale 1-vjeēare nė degėn Web Dizajner.
  Aplikanti duhet:


  Tė ketė kryer studimet e larta pėr Informatikė;
  ...
 21. Tiranė, ofrohet vend pune: Instruktor - Barist (Barman)

  Ofrohet vend pune :Instruktor pėr mėsimdhėnien e kurseve profesionale nė degėn Barist.
  Aplikanti duhet:
  - Tė ketė kryer studimet pėr Hoteleri-Turizem si dhe te kete deshmi te tjera ne profilin...
 22. Tiranė, ofrohet vend pune: Instruktor - Grafik Dizajner

  Ofrohet vend pune :Instruktor Grafik Dizajner pėr mėsimdhėnien e kurseve profesionale 1-vjeēare.
  Aplikanti duhet:


  Tė ketė kryer studimet e larta nė Akademinė e Arteve, dega Grafik Dizajner;
  ...
 23. Tiranė, ofrohet vend pune: Instruktor - Automekanik

  Ofrohet vend pune :Instruktor Automekanik pėr mėsimdhėnien e kurseve profesionale nė degėn Autoseservis dhe Elektroauto.
  Aplikanti duhet:
  · Tė ketė kryer studimet e larta nė Fakultetin e...
 24. Tiranė, ofrohet vend pune: Menaxher/e Projektesh

  https://s6.gifyu.com/images/menaxhere-projektesh4488c57243aa099b.png

  Menaxher/e Projektesh

  Kriteret e kėrkuara:

  Tė ketė kryer studimet e larta;
  Tė ketė eksperiencė nė menaxhimin e...
 25. Tiranė, ofrohet vend pune: Instruktor - Teknik Elektroshtėpiakesh

  Ofrohet vend pune :Instruktor pėr mėsimdhėnien e kurseve profesionale 1-vjeēare nė degėn Teknik Elektroshtepiake.
  Aplikanti duhet :


  Tė ketė kryer studimet e larta, Dega Inxhinieri...
 26. Tiranė, ofrohet vend pune: Instruktor - 3DS Max

  Aplikanti duhet:


  Tė ketė kryer studimet e larta nė degėn Arkitekturė;
  Tė ketė pėrvojė pune 5-vjeēare nė profil;
  Tė ketė njohuri shumė tė mira tė programeve: 3Ds Max, Autodesk, Auto Cad;
  ...
 27. Tiranė, ofrohet vend pune: Grafik Dizajner

  Aplikanti duhet:


  Tė ketė kryer studimet e larta nė Akademinė e Arteve, dega Grafik Dizajner;
  Tė ketė pėrvojė pune 5-vjeēare si dizajner;
  Tė njohė parimet e dizajnit dhe tė faqosjes;
  Tė...
 28. Tiranė, ofrohet vend pune: Mėsues i Gjuhės Italiane

  Aplikanti duhet:
  tė ketė kryer studimet e larta nė Fakultetin e Gjuhėve tė Huaja nė degėn italisht
  tė ketė pėrvojė pune 5-vjeēare nė mėsimdhėnie;
  tė njohė programet bazė tė kompjuterit (microsoft...
 29. Tiranė, ofrohet vend pune: Koordinator/e pėr Kontrollin e Cilėsisė

  Kriteret:


  Tė ketė kryer studimet pėr Menaxhim Biznesi ose Gjuhė Shqipe;
  Tė ketė eksperiencė pune nė shkollė profesionale apo tė mesme;
  Eksperienca nė poste menaxheriale nė arsim apo...
Trego rezultatin 1 deri 29 nga 50
Faqja 1 nga 2 1 2