970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: EuroEstate Albania; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 30 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Vlore, shes apartament 2+1+A+BLK 107 m² 175.000 Euro (Grean Coast Palase)

  Zona/Rruga : Grean Coast Palase

  Apartamenti 2+1 ndodhet ne Palase, Dhermi tek rezidenca GREEN COAST , ne vendin me te bukur edhe me luksoz ne Shqiperi.

  Siperfaqe totale eshte 107 m2, nga e...
 2. Durres,shes Apartament panoranik 2+1+A+BLK, 114 m² -White Hill Residence-(Currilat)

  White Hill Residence , rezidenca me e re ne qytetin e Durresit ne zonen e “Curriles” me standartet me te fundit te ndertimit dhe unikale ne llojin e saj.

  Rezidenca eshte nje inkorporim i...
 3. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 8, 158 m² (Lakeview Residence)

  Zona/Rruga : Liqeni

  Shitet Apartament 3+1+2 bnj tek ” Lakeview” Residence,buze Liqenit Artificial.

  Siperfaqe Totale apartamentit eshte 158.5 m2 Kati 8 ne godine ,Orientimi jug-lindje-perendim....
 4. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 105 m² 143.000 Euro (Shkolla e Kuqe)

  Zona/Rruga : Shkolla e Kuqe

  Shitet apartament luksoz 2+1 prane Shkolles se Kuqe.

  Apartamenti ndodhet me sipėrfaqe totale prej 105 m2.

  Organizimi: Salloni ndenjes, ambient gatimi, 2 dhoma...
 5. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 82 m² 78.500 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Shesim Apartament 1+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit 2 .

  Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 82 m2 dhe ndodhet tek godinat 5 kateshe ne objektet e reja...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 104 m² 73.000 Euro (Golden Park)

  Zona/Rruga : Golden Park

  Shitet Apartament 2+1 me sip. 104 m2, te Kompleksi me i ri, "Golden Park 3", vendodhje ish Mjetet Mesimore, tek Rruga e Kavajes.

  Kompleksi eshte nje nga me te rinjte...
 7. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 62 m² 50.000 Euro (5 Maji)

  Zona/Rruga : 5 Maji

  Tek 5 Maji prane Concord ,shitet Apartament 1+1 me siperfaqe totale 62 m2.

  Apartamenti ndodhet tek 1 pallat ne ndertim 9-katesh ,me ashensor.

  Organizohet ne nje...
 8. ! Tirane,shes Apartament&Verande 2+1, Sip 180 m²,129.000 EURO(Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Apartamenti 2+1 ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Liqenit tė Thatė, ne 1 kompleks Rezidencial banimi.

  Sipėrfaqja totale Apartamentit +verande eshte 180 m2.
  ...
 9. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 107 m² 131.500 Euro (Rr.Barrikadave)

  Zona/Rruga : Rr.Barrikadave

  Shitet Apartament 2+1 tek rruga e Barrikadave afer gjimnazit "Sami Frasheri".

  Apartamenti ndodhet tek nje pallati te ri me punime mjaft cilesore.

  Ka nje...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 102 m² 112.200 Euro (Kopshti Botanik)

  Zona/Rruga : Kopshti Botanik

  Shitet Apartament 2+1 tek 1 Kompleks Rezidencal tek Botaniku.

  I pozicionuar te Kopshti Botanik ne nje super pamje nga kopshti Botanik dhe i rrethuar i gjithe...
 11. ! Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 81 m² 44.500 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet Apartament 1+1 tek Kompleksi me i ri i ndertimeve ne zonen midis Freskut dhe Shkozes.

  Siperfaqe banimi: 81 m2, ndodhet ne katin 3 te objektit,orientimi: perendim.
  ...
 12. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 60 m² 41.000 Euro (Casa Italia)

  Zona/Rruga : Casa Italia

  Shitet Apartament 1+1 nė njė zonė shumė tė qetė dhe tė sigurt,tek Cassa Italia.

  Apartamenti ėshtė i organizuar nga salloni, 1 dhome gjumit, 1 tualet dhe ballkoni.
  ...
 13. ! Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 95 m² 71.500 Euro (Farmacia 10)

  Zona/Rruga : Farmacia 10


  Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1,ne ndertim te ri cilesor.

  Sip.totale eshte 95 m2.

  Apartamenti disponon: Salloni ndenjes+ gatim, 2 dhoma gjumi, 1...
 14. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 113 m² 105.000 Euro (Teodor Keko)

  Zona/Rruga : Teodor Keko

  Shitet Apartament 2+1 nė njė nga komplekset me punime mė cilėsore nė qytet,tek Unaza e Re .

  Sipėrfaqe totale eshte 113 m2 ,Jug-perendim si orientim.

  Apartamenti...
 15. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 59 m² 120.000 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Shitet dyqan prane Kompleksit Vizion Plus,Rruga Don Bosko.

  Dyqani ndodhet ne kate te pare, buze rruge.

  Siperfaqja 59 m2 Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti...
 16. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 107 m², 108.000 euro, (Restorant Durresi)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  Shitet Apartament cilesor 2+1 tek ish Restorant Durresi,Rruga e Dibres.

  -Planimetri perfekte me 2 dhoma gjumi + 1 sallon me kuzhinė, 2 tualete dhe 1 ballkon.
  ...
 17. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK 152 m² 140.000 Euro (Profarma)

  Zona/Rruga : Oxhaku

  Apartament 2+1 nė zonėn e Xhamllikut, prane Ish Profarma.

  Sipėrfaqe totale eshte 151.5 m2,spacioz dhe plot drite.

  Organizim:Ambienti ndenjes + gatimi, 3 dhoma gjumi, 2...
 18. Tirane, shes ambjent zyrash luksoze 240 m² (Rruga Bardhyl)

  Zona/Rruga : Farmacia 10

  Ambienti ne shitje ndodhet prane Farmacise 10, Rruga Bardhyl,brenda Unazes.

  Siperfaqja totale eshte 240 m2,pallat ri teper cilesor.

  Organizohet ne disa ambiente...
 19. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 124 m² (Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Prane parkut te Liqenit, mes gjelberimit dhe ajrit te paster, me nje cilesi te larte ndertimi, vjen Rezidenca me e re e banimit, Oasis Lake Tirana. Rezidenca Oasis Lake...
 20. Tirane, shes garazh Kati -1, 16 m² 12.500 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  SHITET POST PARKIMI NE DON BOSCO, TEK 1 KOMPLEKS MODERN BANIMI.

  SIP TOTALE ESHTE 16 M2,NDODHET NE KATIN -1 TE OBJEKTIT.

  CMIMI:12.500 EURO.

  ME HIPOTEKE TE...
 21. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 107 m² 99.500 Euro (Teodor Keko)

  Zona/Rruga : Teodor Keko

  Shitet Apartament ne nje Kompleks Rezidencial tek Unaza e Re.

  Sip e Apartamentit eshte 107 m2,orientim veri-lindje.

  Organizimi: Ambjent gatimi, salle ngrenie+...
 22. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 165 m² 141.000 Euro (Rruga e Kavajės)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me Sip.125 m2 dhe sip verande 40 m2.

  Organizohet :sallon te bollshem bashke me guzhinen, korridor ndares,2 dhoma gjumi,2 tualete...
 23. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 81 m² 93.000 Euro (Rruga Bardhyl)

  Zona/Rruga : Rruga Bardhyl

  Shitet Apartament i tipit 1+1, i pozicionuar ne 1 pallat cilesor tek Rruga Bardhyl, zona e Unazes.

  Sip totale eshte 80.5 m2, ku veranda ka sipėrfaqe rreth 18 m2.

  ...
 24. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 97 m² 370 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  Zyre me qira, e cila ka njė vendodhje shumė tė mire, prane Gjykates se Tiranės, ish Blloku.

  Zyre me qira me sipėrfaqe 97 m2, me orientimin...
 25. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 61 m², 97.600 euro (Tefta Tashko Koco)

  Zona/Rruga : Tefta Tashko Koco

  Shitet Apartament 1+1 me sip.61 m2,tek Kompleksi me i ri,tek Pazari i RI.

  Kompleksi eshte nje nga me te rinjte qe po ndertohet ne Tirane, me punime brenda cdo...
 26. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 93 m² 135.000 Euro (21 dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 dhjetori

  Shitet Apartament luksi 2+1 te 21 Dhjetori.

  Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati teper cilesor.

  Organizimi: Sallon ndenje dhe ambient gatimi,2 dhoma...
 27. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 158 m² (Rruga e Kosovarėve)

  Zona/Rruga : Rruga e Kosovarėve

  Shitet Apartament 3+1 i pozicionuar tek Rruga e Kosovareve, ne nje ndertim te ri .

  Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 158 m2.

  Disponon: sallonin e ndenjes...
 28. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 118 m² 360.000 Euro (Rruga Bardhyl)

  Zona/Rruga : Rruga Bardhyl

  Ambienti ne shitje ndodhet prane Farmacise 10, Rruga Bardhyl,brenda Unazes.

  Siperfaqja totale eshte 117.3 m2.

  Ndodhet ne Katin 1 te pallatit.

  Organizohet ne...
 29. Tirane, shes Vile 2 Kateshe 3+1,170 m²,185.000 Euro (Pellumbas)

  Zona/Rruga : Pellumbas

  Shitet Vile 2 kateshe nė Pėllumbas,(Bėrzhitė).

  Sipėrfaqe ndėrtimi: 170 m2

  Sipėrfaqe truall: 500 m2 + 200 m2 rrugė individuale.


  Vila rrethohet nga gjelbėrimi,...
 30. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 36 m² 70.000 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Ambjenti ndodhet tek Don Bosco,kompleks banimi rezidencial.

  Siperfaqe 36 m2, Kati 1 i pallatit.

  Fasade xhami, 1 tualet brenda.

  Opsion idela per zyra, parukeri,...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 882
Faqja 1 nga 30 1 2 3 4