kėrko:

Type: Posts; User: EuroEstate Albania; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 28 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Vlore, shes apartament 2+1+A+BLK 107 m² 175.000 Euro (Grean Coast Palase)

  Zona/Rruga : Grean Coast Palase

  Apartamenti 2+1 ndodhet ne Palase, Dhermi tek rezidenca GREEN COAST , ne vendin me te bukur edhe me luksoz ne Shqiperi.

  Siperfaqe totale eshte 107 m2, nga e...
 2. Durres,shes Apartament panoranik 2+1+A+BLK, 114 m² -White Hill Residence-(Currilat)

  White Hill Residence , rezidenca me e re ne qytetin e Durresit ne zonen e “Curriles” me standartet me te fundit te ndertimit dhe unikale ne llojin e saj.

  Rezidenca eshte nje inkorporim i...
 3. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 95 m² 71.500 Euro (Farmacia 10)

  Zona/Rruga : Farmacia 10


  Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1,ne ndertim te ri cilesor.

  Sip.totale eshte 95 m2.

  Apartamenti disponon: Salloni ndenjes+ gatim, 2 dhoma gjumi, 1...
 4. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 104 m² 73.000 Euro (Golden Park)

  Zona/Rruga : Golden Park

  Shitet Apartament 2+1 me sip. 104 m2, te Kompleksi me i ri, "Golden Park 3", vendodhje ish Mjetet Mesimore, tek Rruga e Kavajes.

  Kompleksi eshte nje nga me te rinjte...
 5. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 119 m² 83.000 Euro (Casa Italia)

  Zona/Rruga : Casa Italia

  Shitet Apartament teper cilesor 3+1,tek Mbikalimi,CASA ITALIA.

  Apartamenti ka siperfaqe totale 119 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te banimit.

  Perbehet : Salloni i...
 6. ! Tirane,shes Apartament&Verande 2+1, Sip 180 m²,129.000 EURO(Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Apartamenti 2+1 ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Liqenit tė Thatė, ne 1 kompleks Rezidencial banimi.

  Sipėrfaqja totale Apartamentit +verande eshte 180 m2.
  ...
 7. ! Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK 119 m² 84.000 Euro (Kodra e Diellit 2)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit 2.

  Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 119 m2 dhe ndodhet tek godinat 5 kateshe ne objektet e reja...
 8. Vlore, shes apartament 1+1+A+BLK 190 m² 185.000 Euro (Dhermi)

  Zona/Rruga : Dhermi

  Shitet Apartament 1+1 me oborr, qe ndodhet ne Palase,

  Dhermi tek Rezidenca GREEN COAST , ne vendin me te bukur edhe me luksoz ne Shqiperi.

  Siperfaqe totale eshte 190...
 9. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 57 m² (Irfan Tomini)

  Zona/Rruga : Irfan Tomini

  Shitet Apartament 1+1 ne Tirane e Re,prane ures Nshrak-ut.

  Ka nje siperfaqe totale prej 57 m2.

  Organizimi:sallon+gatim,1 dhome gjumi,1 tualet,ballkon.

  Ofron...
 10. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 90 m² 37.500 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament 1+1 ne Fresk,Siperfaqe totale eshte rreth 90 m2.

  Orientim nga perendimi.

  Organizimi : salloni +ambient gatimi,1 dhome gjumi,1 tualet, 1 ballkon.
  ...
 11. Tirane, shes Apartament luksoz 2+1+A+BLK Kati 2, 123 m², 180.000 Eur(Liqeni i Thate-Teg)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Shitet Apartament luksi ne 1 rezidence banimi cilesise se larte,prane Teg.

  Perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 1 ballkon.

  Sip totale 123...
 12. Tirane, jap me qera ambjent biznesi 135 m² 800 Euro (Rruga e Kavajės)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Ambienti ndodhet nė 1 nga zonat mė tė aksesueshme nė Tiranė, organizohet nė 2 ndarje,por mund tė bėhet dhe open space sipas dėshirės tuaj.

  Siperfaqe totale e...
 13. Tirane, shes garazh Kati -1, 15 m² 16.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Shitet hapėsira parkimi, nė objektin multifunksional Uzina Tirana,pozicionuar nė katin -1.

  Parkimi eshte projektuar sipas standardeve europiane, me vijėzime,...
 14. Durres,shes Apartament 2+1 & Oborr, Kati 1, 145.000 EURO (VALAMAR REZIDENCE)

  Zona/Rruga : VALA MAR

  Shitet Super Apartament 2+1, tek Rezidenca "Vala Mar'', ne Gjirin e Lalzit.

  Apartamenti ka siperfaqe netto 79 m2, siperfaqja e oborrit 66 m2.

  Organizimi: sallon+...
 15. ! Tirane, shes Apartament cilesor 2+1+A+BLK Kati 6, 92 m², 66.000 Euro (Ali Demi)

  Shitet Apartament 2+1 ne Kompleks Rezidencial tek Ali Demi.

  Sipėrfaqe totale eshte 92 m2, i perfunduar.

  Punime cilesore, izolim akustik, doppio xham, ashensor modern, oborr i gjelberuar.
  ...
 16. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 9, 151 m² (Fusha e Aviacionit)

  Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit

  Shitet Apartament 3+1, i pėrshtatur nė 2+1, tek Rezidenca Turdiu.

  Sip totale eshte 151 m2.

  Apartamenti ka orientim jug dhe ėshtė i organizuar: Sallon ndenje...
 17. Tirane, shes Apartament elitar 2+1+A+BLK, Kati 10, 127 m²(Lakeview Residence)

  Zona/Rruga : Liqeni

  Shitet Apartament 2+1+2,” Lakeview” Residence,buze Liqenit Artificial.

  Siperfaqe Totale eshte 127 m2

  Disponon: Salloni ndenjes+Gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe...
 18. Tirane, shes Apartament elitar 2+1+A+BLK ,148 m² (PIRAMIDA)

  Zona/Rruga : Bulevardi Bajram Curri

  Apartamenti luksoz 2+1 eshte i pozicionuar tek Kompleksi Downtown One.

  Siperfaqe totale eshte 148 m2,panoramik.

  Orjentim :Jug-Lindje-Perendim.
  ...
 19. Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK 90 m² 58.200 Euro (Qytet i Nxenesve)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Apartamenti 2+1, ndodhet ne Rrugen e Kavajes,prane Qytetit te Nxenesve.

  Ndodhet ne nje kompleks ,me punime teper cilesore,sistem kapote,izolim.

  Siperfaqe...
 20. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 155 m² 550 Euro (Brryli)

  Zona/Rruga : Brryli

  Jepet me qira ambient komercial, ne katin 0 te nje objekti te ri 8 katesh, ne zonen e Brrylit.

  Ambienti disponon nje siperfaqe totale 155 m2.

  Mund te shfrytezohet per...
 21. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 69 m² (Rruga e Kosovarėve)

  Zona/Rruga : Rruga e Kosovarėve

  Shitet Apartament cilesor I tipit 1+1, i pozicionuar tek Rruga e Kosovareve ne nje ndertim te ri.

  Apartamenti ka njė sipėrfaqe totale 69 m2.

  Organizim:...
 22. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 105 m² 143.000 Euro (Shkolla e Kuqe)

  Zona/Rruga : Shkolla e Kuqe

  Shitet apartament luksoz 2+1 prane Shkolles se Kuqe.

  Apartamenti ndodhet me sipėrfaqe totale prej 105 m2.

  Organizimi: Salloni ndenjes, ambient gatimi, 2 dhoma...
 23. Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK 100 m² (Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Shitet apartament cilesor 2+1, tek Liqeni i Thate.

  Sip totale eshte 100 m2.

  Apartamenti ndodhet nė njė kompleks tė ri , i cili karakterizohet nga punime...
 24. Tirane, shes Duplex 4+1+A+BLK 330 m² 320.000 Euro (Kopshti Botanik)

  Zona/Rruga : Kopshti Botanik

  Shitet Dupleks qe ndodhet nė katin e tretė dhe tė katėrt (tė fundit) nė njė kompleks tė ri banimi ,zona e Kopshti Botanik.

  Kompleksi ėshtė i ndertim vitit 2020 ,me...
 25. Tirane, shes Apartament 1+1+A+BLK 68 m² 61.500 Euro (XHAMLLIKU)

  Zona/Rruga : Oxhaku

  Shitet Apartament i tipit 1+1 nė zonėn e Xhamllikut, prane Ish Profarma.

  Sipėrfaqe totale eshte 67.5 m2, plot drite.

  Organizim:Ambienti ndenjes + gatimi,1 dhome gjumi,...
 26. Tirane, shes truall 12.000 m² 720.000 Euro (TIRANE-ELBASAN,afer Palmanova)

  Zona/Rruga : TEG

  Shitet nje siperfaqe trualli 12000 m2,sa kalon Palma Nova buze rruge,ne vend shume te pershtatshem per cdo lloj ambjenti dhe aktivitet biznesi.

  Mundesi zgjerimi te siperfaqes...
 27. Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 115 m² 183.000 Euro (Rruga e Kosovarėve)

  Zona/Rruga : Rruga e Kosovarėve

  Shitet Apartament cilesor I tipit 2+1, i pozicionuar tek Rruga e Kosovareve ne nje ndertim te ri.

  Apartamenti ka njė sipėrfaqe totale 114.5 m2.

  Organizim:...
 28. Tirane, shes ambjent biznesi 84 m² 120.000 Euro (Rruga e Kavajės)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Shitet Ambjent biznesi , sip totale 85 m2.

  Ndodhet ne nje mjedis tregtar, I pershtatshem per aktivitet biznesi.

  Kati 2 i godines me pamje nga rruga.
  ...
 29. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 106 m² (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Shitet Apartament 2+1 me sip. 106 m2, te Kompleksi me i ri, tek Rruga e Kavajes afer Kishes.

  Kompleksi eshte nje nga me te rinjte qe po ndertohet ne Tirane, me...
 30. Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 123 m² 113.000 Euro (Profarma)

  Zona/Rruga : Profarma

  Apartament i bollshem i tipit 2+1 nė zonėn e Xhamllikut, prane Ish Profarma.

  Sipėrfaqe totale eshte 123 m2, spacioz dhe plot drite.

  Organizim:Ambienti ndenjes +...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 837
Faqja 1 nga 28 1 2 3 4