kėrko:

Type: Posts; User: search30; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Shes Tapet ngjyre Vishnje-Bezhe 230X150 5.000 Leke

  Shes tapet ngjyre Vishnje-Bezhe ne gjendje te mire, permasat 230x150.
  50.000 leke te vjetera.
  Per me shume shifni foton.

  Faleminderit

  Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com

  Cel. :...
 2. Tirane, Shes H96 Max 4GB RAM 32GB Memorie Android Smart TV Box 6.000 Leke

  H96 MAX 4GB RAM 32GB ANDROID 11 TV BOX


  I Ri ne Kuti nga Fabrika, me i miri ne treg.


  Shenim: Mos me pyesni per abonime te paligjshme etj. Aparati nuk ka asgje te paligjshme abonime, kanale...
 3. Sarande, Shes Shtepi-Truall dhe Toke ne Bregdet 1.500 m² 300.000 Euro (Rruga e Shkalles, Borsh)

  Shitet Shtepi-Truall 300m2 nga keto 128m2 Ndertesa, 172m2 Oborr dhe 1200m2 toke perreth.
  Trualli dhe Toka jane bashke, ne te ndodhen rreth 15 rrenje ullinj, nga te cilet mund te keni te ardhura te...
 4. Tirane, Shes Kapak Mbylles per Tostier Philips HD2395 1.000 Leke

  Ky eshte kapaku mbylles per: Tostier Philips HD2395/00
  Nqs eshte thyer mund ta zevendoseni me kete.
  Per me shume shifni fotot e tostieres dhe te kapakut, eshte pjesa e siperme qe demtohet...
 5. Tirane, Shes Tavoline Ngrenie me 6 Karrige 32.000 Leke

  Shes: Tavoline Ngrenie me 6 Karrige, Ngjyre e Bardhe me te Zeze.
  Shume pak e perdorur, pothuajse si e re.
  Permasat 130x80.
  Cmimi 320.000 Leke te Vjetera.


  Emaili im eshte:...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5