njoftime.com-Udhėzuesi i Portalit

Na falni, por Sistemi elektronik nuk ju njeh akoma??!
...ose ka ndodhur ndonje coroditje teknike??!

Le te shohim se ku eshte problemi:

Ishit i loguar pak me pare??
Atehere ka ndodhur gabim teknik!
Lutemi ne mirekuptimin tuaj, logohuni (beni Hyrje) edhe njehere!

Ju nuk jeni regjistruar ndonjehere ne sistem?
Shfrytezimi i disa funksioneve u lejohet vetem anetareve.
Por kjo nuk ka problem!
Mjafton te beni nje regjistrim te thjeshte, falas dhe pa kushte
(emri + fjalekalimi + emaili) -> zgjat vetem 3 sekonda!

ketu -> regjistroheni


Ju jeni regjistruar dikur, por nuk keni bere akoma logimin (hyrjen)?
atehere si Anetar, mjafton te logoheni me poshte:

  1. Ju nuk jeni regjistruar. Ju lutem plotėsoni tė dhėnat mė poshtė dhe provojeni pėrsėri.
  2. Ju nuk keni tė drejtė tė ndryshoni postimin e njė anėtari tjetėr.
  3. Ju nuk keni akoma te drejtat e plota per te bere njoftime, si qysh tek, opertori ju ndihmon me tutje.

.....

hyrja