Si tė dal nė faqe tė parė?


 Ne faqe te pare,
 dalin ofertat/njoftimet
 qe kane daten me te fresket!

 Si ta aktualizoni daten?

 Klikoni linkun njoftimet e mija
 shkoni ne njoftim dhe shtypni butonin
 ....
 Me pagese+ keni butonin:
 () rifresko te gjitha njoftimet
 me 1 klik

 ose auto refresh
 rifreskim automatik nga sistemi
 pa qene nevoja te hyni ne portal

 ose njoftim on TOP/pin 🎯

 per keto sherbime na kontaktoni

Kujtesa - pėr njoftime optimale


 • + Cover-foto promovuese?!
     ...p.sh. foto nga FaceBook?
 • + Emri i Kompanisė/Subjektit?
 • + Adresa / www / Logo / Kartvizita
 • +
 • + Zona/Rruga
     ku ndodhet vendi punes?

 • + Ne jemi: pėrshkrim i shkurtėr
     i Firmės / profili
 • + Ne kėrkojmė: pershkrim i
     detyrės/pozicionit/kandidatit
 • + Puna ėshtė me turne?
 • + kandidati duhet:
     pa/me pėrvojė pune?
 • + Sa vite pervoje?
 • + puna e pershtatshme edhe per
     fillestar apo studente?
 • + me arsim te mesem / te larte?
 • + aftėsit/kualifikimet e
     domosdoshme tė kandidatit?
 • + aftėsit nė PC?
 • + aftėsi/njohuri plus?
 • + gjuhė e huaj?
 • + Cfarė i ofrohet kandidatit tani?
     ...po nė perspektivė?
 • + rroga / format e shpėrblimit?
     korrektesa nė pagesė?
 • + e shtuna / e djela pushim?
 • + Cfarė dokumenta duhet
     tė dėrgojė? Afati?

njoftime.com-Udhėzuesi i Portalit

Na falni, por Sistemi elektronik nuk ju njeh akoma??!
...ose ka ndodhur ndonje coroditje teknike??!

Le te shohim se ku eshte problemi:

Ishit i loguar pak me pare??
Atehere ka ndodhur gabim teknik!
Lutemi ne mirekuptimin tuaj, logohuni (beni Hyrje) edhe njehere!

Ju nuk jeni regjistruar ndonjehere ne sistem?
Shfrytezimi i disa funksioneve u lejohet vetem anetareve.
Por kjo nuk ka problem!
Mjafton te beni nje regjistrim te thjeshte, falas dhe pa kushte
(emri + fjalekalimi + emaili) -> zgjat vetem 3 sekonda!

ketu -> regjistroheni


Ju jeni regjistruar dikur, por nuk keni bere akoma logimin (hyrjen)?
atehere si Anetar, mjafton te logoheni me poshte:

 1. Ju nuk jeni regjistruar. Ju lutem plotėsoni tė dhėnat mė poshtė dhe provojeni pėrsėri.
 2. Ju nuk keni tė drejtė tė ndryshoni postimin e njė anėtari tjetėr.
 3. Ju nuk keni akoma te drejtat e plota per te bere njoftime, si qysh tek, opertori ju ndihmon me tutje.

.....

hyrja