Si tė dal nė faqe tė parė?


 Ne faqe te pare,
 dalin ofertat/njoftimet
 qe kane daten me te fresket!

 Si ta aktualizoni daten?

 Klikoni linkun njoftimet e mija
 shkoni ne njoftim dhe shtypni butonin
 ....
 Per me shume shikueshmeri / Rezultat?
 Me pagese+ keni butonin:
 () rifresko te gjitha njoftimet
 me 1 klik

 ose auto refresh
 rifreskim automatik nga sistemi
 pa qene nevoja te hyni ne platform

 ose njoftim on TOP/pin 🎯

 per keto sherbime ++  na kontaktoni

Kujtesa - pėr njoftime optimale


 • + Cover-foto promovuese?!
     ...p.sh. foto nga FaceBook?
 • + Emri i Kompanisė/Subjektit?
 • + Adresa / Zona / Rruga
     ku ndodhet vendi punes?
 • + Tel. / WhatsApp
 • + Logo / www / Kartvizita
 • +

 • + Ne jemi: pėrshkrim i shkurtėr
     i Firmės / profili
 • + Ne kėrkojmė: pershkrim i
     detyrės/pozicionit/kandidatit
 • + Puna ėshtė me turne?
 • + kandidati duhet:
     pa/me pėrvojė pune?
 • + Sa vite pervoje?
 • + puna e pershtatshme edhe per
     fillestar apo studente?
 • + me arsim te mesem / te larte?
 • + aftėsit/kualifikimet e
     domosdoshme tė kandidatit?
 • + aftėsit nė PC?
 • + aftėsi/njohuri plus?
 • + gjuhė e huaj?
 • + Cfarė i ofrohet kandidatit tani?
     ...po nė perspektivė?
 • + rroga / format e shpėrblimit?
     korrektesa nė pagesė?
 • + e shtuna / e djela pushim?
 • + Cfarė dokumenta duhet
     tė dėrgojė? Afati?

 •  p.s.
   me shume detaje? kliko

njoftime.com-Udhėzuesi i Portalit

Nė kėtė moment ju nuk jeni i loguar ose i regjistruar
Ishit i loguar pak mė parė?
Nėse po, lutemi, logohuni (bėni Hyrje) edhe njėherė! Emėr + password, mė poshtė

Ju nuk jeni regjistruar ndonjėherė nė sistem?
Mjafton tė bėni njė regjistrim tė thjeshtė, falas dhe pa kushte
(emri + fjalėkalimi + email) -> zgjat vetėm 7 sekonda!

kėtu -> regjistroheni

.....

hyrja