Si tė dal nė faqe tė parė?


 Ne faqe te pare,
 dalin ofertat/njoftimet
 qe kane daten me te fresket!

 Si ta aktualizoni daten?

 Klikoni linkun njoftimet e mija
 shkoni ne njoftim dhe shtypni butonin
 ....
 Me pagese+ keni butonin:
 () rifresko te gjitha njoftimet
 me 1 klik

 ose auto refresh
 rifreskim automatik nga sistemi
 pa qene nevoja te hyni ne portal

 ose njoftim on TOP/pin 🎯

 per keto sherbime na kontaktoni


Kujtesa - pėr njoftime optimale


 • + Unė kėrkoj, c“farė?
 • + unė jam:
     mosha/gjinia/ me/pa femijė?
 • + CV / Foto
     (mund edhe ti beni anonim E. M.)
 • + kam pėrvojė pune? Ku? Sa?
 • + pozicionet / detyrat
     qė keni mbajtur deri tani?
 • + rezultatet qe keni arritur?
 • + Cfare kane vleresuar tek ju
     punedhensit / eproret / koleget?
 • + aftėsit / kualifikimet?
 • + aftėsit nė PC?
 • + aftėsi/njohuri plus?
 • + gjuhė e huaj?
 • + projekte / praktika ?
 • + referenca?
 • + Profil ne linkedin?
     vendosni linkun!
 • +
 • + Fillestar direkt nga shkolla?
     atėher mesatarja! + prirjet!

njoftime.com-Udhėzuesi i Portalit

Nė kėtė moment ju nuk jeni i loguar ose i regjistruar
Ishit i loguar pak mė parė?
Nėse po, lutemi, logohuni (bėni Hyrje) edhe njėherė! Emėr + password, mė poshtė

Ju nuk jeni regjistruar ndonjėherė nė sistem?
Mjafton tė bėni njė regjistrim tė thjeshtė, falas dhe pa kushte
(emri + fjalėkalimi + email) -> zgjat vetėm 7 sekonda!

kėtu -> regjistroheni

.....

hyrja