Si tė dal nė faqe tė parė?


 Ne faqe te pare,
 dalin ofertat/njoftimet
 qe kane daten me te fresket!

 Si ta aktualizoni daten?

 Klikoni linkun njoftimet e mija
 shkoni ne njoftim dhe shtypni butonin
 ....
 Me pagese+ keni butonin:
 () rifresko te gjitha njoftimet
 me 1 klik

 ose auto refresh
 rifreskim automatik nga sistemi
 pa qene nevoja te hyni ne portal

 ose njoftim on TOP/pin 🎯

 per keto sherbime na kontaktoni


Kujtesa - pėr njoftime optimale


 • + pamja / fotot e objektit?
     fotot = rrisin 10 fish interesin!!!
 • + ka foto/video me kualitative
     ne internet?
 • +
 • + vendndodhja? ku mund ta shoh?
 • + sa Litra ne 100 Km?
 • + cilindrata, sa cm³?
 • + dogana e paguar?
 • + siguracion i paguar deri?
 • + garanci deri?
 • + nga dhe kur ka ardhur?
 • + libreze? kontrolli i fundit?
 • + sa pronarė ka patur?
 • + gjendja (karambol/ndryshk)?
 • + ngjyrat brenda?
 • + tipi sportiv?
 • + sedilje Lekure?
 • + disqet/gomat sa % OK?
 • + abs/AirBag?
 • + CD/Kasetofon/bluetooth?
 • + xhamat/mbyllja automatike?
 • + navigator?

 • + Sa Euro kushton?
     Cmimi i negociueshem?
 • + cmimi ~ i tregut?
     Pse oferta juaj eshte okazion?

njoftime.com-Udhėzuesi i Portalit

Nė kėtė moment ju nuk jeni i loguar ose i regjistruar
Ishit i loguar pak mė parė?
Nėse po, lutemi, logohuni (bėni Hyrje) edhe njėherė! Emėr + password, mė poshtė

Ju nuk jeni regjistruar ndonjėherė nė sistem?
Mjafton tė bėni njė regjistrim tė thjeshtė, falas dhe pa kushte
(emri + fjalėkalimi + email) -> zgjat vetėm 7 sekonda!

kėtu -> regjistroheni

.....

hyrja