Si tė dal nė faqe tė parė?


 Ne faqe te pare,
 dalin ofertat/njoftimet
 qe kane daten me te fresket!

 Si ta aktualizoni daten?

 Klikoni linkun njoftimet e mija
 shkoni ne njoftim dhe shtypni butonin
 ....
 Me pagese+ keni butonin:
 () rifresko te gjitha njoftimet
 me 1 klik

 ose auto refresh
 rifreskim automatik nga sistemi
 pa qene nevoja te hyni ne portal

 ose njoftim on TOP/pin 🎯

 per keto sherbime na kontaktoni


Kujtesa - pėr njoftime optimale


 • + pamja / fotot e objektit?
     fotot = rrisin 10 fish interesin!!!
 • +
 • + pershkrim i shkurter i
     zones / rruges?
 • + ku ndodhet?
     sa m. nga plazhi / qendra?
 • + zone e qete / infrastruktura?
 • + marketi / psonisja?
 • + godina / objekti i pastert?
     me ajer / drite?
     apo myk / lageshtire?
 • + objekti i pershtatshem per sa?
 • + krevatet tek/dopjo?
 • + dyshemeja e shtruar me
     pllake / parket / laminat?
 • + gjendja e dyer / dritareve?
 • + Banjo / Tualeti me dritare?
 • + Hidrosanitaret gjendja?
 • + energji/uje 24 H ?
 • + uje i pijshem ?
 • + planimetria
     permasat e dhomave?
 • + Ballkon / bace? Orientimi?
 • + Kati? Ashensor?
 • + garazh / parkim?
 • + tel / internet / wifi?
 • + Viti i ndėrtimit?
 • + Renovime / rikonstruksion?
 • + kondicioner ne cdo dhome?
 • + mobilimi i pjesshem / komplet
     kontrabufe?
 • + vend gatimi?
 • + TV / Frigorifer / Lavatrice?

 • + cmimi si tabele sipas sezoneve?
 • + cmimi ~ i zones / sezonit?
     Pse cmimi eshte okazion?

 • + pershtypjet e vizitoreve?


njoftime.com-Udhėzuesi i Portalit

Nė kėtė moment ju nuk jeni i loguar ose i regjistruar
Ishit i loguar pak mė parė?
Nėse po, lutemi, logohuni (bėni Hyrje) edhe njėherė! Emėr + password, mė poshtė

Ju nuk jeni regjistruar ndonjėherė nė sistem?
Mjafton tė bėni njė regjistrim tė thjeshtė, falas dhe pa kushte
(emri + fjalėkalimi + email) -> zgjat vetėm 7 sekonda!

kėtu -> regjistroheni

.....

hyrja