Si tė dal nė faqe tė parė?


 Ne faqe te pare,
 dalin ofertat/njoftimet
 qe kane daten me te fresket!

 Si ta aktualizoni daten?

 Klikoni linkun njoftimet e mija
 shkoni ne njoftim dhe shtypni butonin
 ....
 Me pagese+ keni butonin:
 () rifresko te gjitha njoftimet
 me 1 klik

 ose auto refresh
 rifreskim automatik nga sistemi
 pa qene nevoja te hyni ne portal

 ose njoftim on TOP/pin 🎯

 per keto sherbime na kontaktoni


Kujtesa - pėr njoftime optimale


 • + pamja / fotot e objektit?
     fotot = rrisin 10 fish interesin!!!
 • + ka foto/video me kualitative
     te zones / objektit ne internet?
 • +
 • + pershkrim i shkurter i
     zones / rruges?
 • + ku ndodhet?
     sa m. ose min. nga qendra?
 • + zone e qete / infrastruktura?
 • + godina / objekti i pastert?
     me ajer / drite?
     myk / lageshtire?
     komshinjte?
 • + objekti i pershtatshem per cfare?
 • + dyshemeja e shtruar me
     pllake / parket / laminat?
 • + gjendja e dyer / dritareve?
 • + Banjo / Tualeti me dritare?
 • + Hidrosanitaret gjendja?
 • + energji/uje 24 H ?
 • + planimetria
     permasat e dhomave?
 • + Ballkon? / Orientimi
     lindje / jug / veri / perendim??
 • + Ashensor?
 • + garazh / parkim?
 • + tel / internet?
 • + Viti i ndėrtimit?
 • + Renovime / rikonstruksion?
 • + kondicioner ne cdo dhome?
 • + mobilimi i pjesshem / komplet
     kontrabufe?
 • + me hipoteke?
 • + Sa Euro kushton komplet?
     Cmimi i negociueshem?
 • + pagesa vetem kesh
     apo edhe me kredi?
 • + cmimi ~ i zones?
     Pse objekti eshte me leverdi?

njoftime.com-Udhėzuesi i Portalit

Na falni, por Sistemi elektronik nuk ju njeh akoma??!
...ose ka ndodhur ndonje coroditje teknike??!

Le te shohim se ku eshte problemi:

Ishit i loguar pak me pare??
Atehere ka ndodhur gabim teknik!
Lutemi ne mirekuptimin tuaj, logohuni (beni Hyrje) edhe njehere!

Ju nuk jeni regjistruar ndonjehere ne sistem?
Shfrytezimi i disa funksioneve u lejohet vetem anetareve.
Por kjo nuk ka problem!
Mjafton te beni nje regjistrim te thjeshte, falas dhe pa kushte
(emri + fjalekalimi + emaili) -> zgjat vetem 3 sekonda!

ketu -> regjistroheni


Ju jeni regjistruar dikur, por nuk keni bere akoma logimin (hyrjen)?
atehere si Anetar, mjafton te logoheni me poshte:

 1. Ju nuk jeni regjistruar. Ju lutem plotėsoni tė dhėnat mė poshtė dhe provojeni pėrsėri.
 2. Ju nuk keni tė drejtė tė ndryshoni postimin e njė anėtari tjetėr.
 3. Ju nuk keni akoma te drejtat e plota per te bere njoftime, si qysh tek, opertori ju ndihmon me tutje.

.....

hyrja