Si tė dal nė faqe tė parė?


 Ne faqe te pare,
 dalin ofertat/njoftimet
 qe kane daten me te fresket!

 Si ta aktualizoni daten?

 Klikoni linkun njoftimet e mija
 shkoni ne njoftim dhe shtypni butonin
 ....
 Me pagese+ keni butonin:
 () rifresko te gjitha njoftimet
 me 1 klik

 ose auto refresh
 rifreskim automatik nga sistemi
 pa qene nevoja te hyni ne portal

 ose njoftim on TOP/pin 🎯

 per keto sherbime na kontaktoni


Kujtesa - pėr njoftime optimale • + Cover-foto promovuese?!
     fotot = rrisin 10 fish interesin!
 • +
 • + Sqaroni bleresin / investorin:
     pse ja vlen ta bleje?
     pse te investoje?
     xhiro - kosto = fitim i mire?
 • + Pershkruani veprimtarine...
 • + Cfare perfshin biznesi?
 • + Fokusi? Sherbimet/Produktet?
 • + Sa vjet ka? Sa punonjes?
 • + Si ka evoluar xhiro nder vite?
     ...po xhiro, viti i fundit?
 • + Si eshte perspektiva?
 • + Pershkruani klientelen...
 • + Ka objekt?
 • + Sa eshte qeraja?
 • + Ku ndodhet? Infrastruktura?
 • + siperfaqja?
     ...planimetria / permasat?
 • + Aparatura / makineri?
 • + Cfare vlerash te vecanta ka?
 • + Pse e shisni?
     ...pse kerkoni partnere?
 • + Sa Euro kushton komplet?

njoftime.com-Udhėzuesi i Portalit

Nė kėtė moment ju nuk jeni i loguar ose i regjistruar
Ishit i loguar pak mė parė?
Nėse po, lutemi, logohuni (bėni Hyrje) edhe njėherė! Emėr + password, mė poshtė

Ju nuk jeni regjistruar ndonjėherė nė sistem?
Mjafton tė bėni njė regjistrim tė thjeshtė, falas dhe pa kushte
(emri + fjalėkalimi + email) -> zgjat vetėm 7 sekonda!

kėtu -> regjistroheni

.....

hyrja